Aptamil Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Aptamil Milupa 1 Bebek Sütü Kutu 900 GR

Ürün Kodu: T26500
Barkod: 8699745020705
 • Bebek Sütü
 • 900 Gr
 • 0-6 Ay İçin
SATIŞ FİYATI
309,60 TL
SATIŞ FİYATI
309,60 TL
HAVALE FİYATI
303,41 TL
HAVALE FİYATI
303,41 TL
400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400 TL altı siparişlerde 35 TL kargo bedeli yansır.
Kapıda Ödeme Nakit Seçeneği
25 TL fark ile kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İle Gönderim
Vermiş olduğunuz tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • aptamil-milupa-1-bebek-sutu-kutu-900-gr-60442-26-B-removebg-preview.png (101 KB)
  aptamil-milupa-1-bebek-sutu-kutu-900-gr-60442-26-B-removebg-preview.png (101 KB)

  Aptamil Milupa 1 Bebek Sütü Kutu 900 GR

  Özel geliştirilmiş bir karışıma sahip olan Milupa Aptamil Pronutra 1 900 gr / Bebek Sütü içeriğinde bebeğinizin ihtiyaçlarına özel geliştirilen FOS/GOS, nükleotid, uzun zincirli PUFA, vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Bebeğinizin anne sütüyle beslenemediği ya da anne sütü alımının azaldığı durumlarda ek gıda olarak kullanabilirsiniz. İçeriğindeki Aptamil’e özgü olan Prebiyotik Lif karışımı sayesinde sindirim sisteminin gelişimine yardımcı olarak sindirimi kolaylaştırıcı özelliktedir. Yapısındaki LCP sayesinde bebeğinizin vücudundaki sistemlerin güçlenmesini sağlayıcı yapıdadır. Nükleotidler, hücre bölünmesi ve protein sentezinde yardımcı olan DNA VE RNA birimlerinin temel yapıtaşlarıdır. Milupa Aptamil Pronutra 1 900gr’ın yapısında bulunan nükleotidler sayesinde bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve sağlıklı gelişimine yardımcı olur. Vitamin ve demir bakımından zengin yapısı ile bebeğinizin gelişiminin en hızlı olduğu dönemde, göz ve beyin gelişimine katkıda bulunur. Bebeğinizin ağrı çekmeden yumuşak ve doğal dışkılamasına yardımcı olur. Bebek sütü, 0-6 aylık bebeklerin kullanımına uygundur, tüm klinik testlerinden başarıyla geçmiştir. Aptamil 1 Bebek sütünün 400, 900 ve 1200gr’lık paket seçenekleri bulunmaktadır. Bebeğinizin 6. Aydan sonraki döneminde Aptamil 2 Devam Sütü önerilmektedir.

  Mama Hazırlanışı:

  Ellerinizi iyice yıkayınız. Biberonun kapağını ve emziğini kullanmadan önce temizleyiniz ve bir su kabında 10 dakika kaynatınız. Mama için gereken suyu en az 10 dakika kaynatıp, 40°C sıcaklığına kadar soğumasını bekleyiniz. Kaynatılmış sudan kutudaki beslenme tablosunda belirtilen miktarı biberona doldurunuz. Yalnızca kutu içinden çıkan ölçeği kullanınız. Ölçek üzerindeki fazlalığı alınız. Biberonun içine beslenme tablosunda belirtilen miktarda Milupa Aptamil Pronutra 1 900 gr Bebek Sütü koyunuz. (her 30 ml su için 1 ölçek Milupa Aptamil Pronutra 1 900gr) Biberonun ağzını kapatınız ve toz eriyinceye kadar dairesel hareketlerle yavaşça çalkalayınız. Biberonun ağzını açıp emziği takınız. Bebek sütünü içme sıcaklığına kadar soğutunuz. (Biberondan bileğin iç kısmına damlatılacak mama ne sıcak ne soğuk hissedilmelidir.)

  Dikkat!

  Bebek sütünü her seferinde taze olarak hazırlayınız. Kesinlikle artan bebek sütünü bebeğe vermeyiniz. Hazırlanmış bebek sütünü mikrodalga fırında ısıtmayınız. Sadece kutunun içinden çıkan ölçeği kullanınız. Kutuyu serin ve kuru bir ortamda muhafaza ediniz. Buzdolabında saklamayınız. Ambalajı açıp kullandıktan sonra tekrar sıkıca kapatınız. Açılmış kutuları 4 hafta içinde tüketiniz. Uygun olmayan hazırlama ve saklama koşulları sağlığa zararlıdır.

  %10
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  344,00 TL
  ÜCRETSİZ KARGO
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.