x
Siva Derm El ve Yüz Kremi 50 ml

Siva Derm El ve Yüz Kremi 50 ml

Daha fazla Siva Derm ürünü
Barkod: 8699986260168
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
70,00 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Siva Derm
Ürün Serisi : El ve Ayak Bakımı
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 26.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : El ve yüz bakımını destekleyen ürün, cildin doğal savunmasını güçlendirir. Nemlendirici ve besleyici bakım sunan ürün, yenileme sürecini hızlandırır, cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlar. Bitki özleri içeren ürün cildi derinden besler, ciltte mevcut kızarıklık, batma, karıncalanma gibi problemlerin giderilmeesine imkan sağlar. Ürün günlük olarak kullanılır ve yüz, el bölgesini nemlendirir, besler, canlandırır.
Siva Derm El ve Yüz Kremi 50 ml

El ve yüz bölgesinin nemlenmesine ve yenilenmesine destek olur. Gelişimine destek sunan ürün organik yapısı ile anti aging bakım imkanı sağlar. İnce çizgi ve kırışıklıklara karşı üstün korumaya yarıdmcı olur. Siva Derm El ve Yüz Kremi 50 ml, kuru ve nemsiz ciltlerde nemlendirici bakım imkanı sağlar. Cildi yoğun biçimde nemlendirir, yumuşatır, canlandırır ve sertliği giderici bakım sunar. Cildin gerginliğini gideren ürün, yağlı emülsiyon, nemlendirici ve koruyucu ajanları ile el ve yüz bölgesini nemlendirir, canlandırır. El ve yüz bölgesinde gençleştirici etki sunar, sakin, sağlıklı, canlı cilt görünümene destek olur. Zararlı kimyasallar içermeyen ürün sayesinde cildin maksimum bakım kazanmasına imkan tanınır. Cildi serbest radikallere karşı koruyan ürün, enerjik ve parlak cilt gelişimini destekler. Cildin doğal savunmasını destekleyen ürün, koruyucu bakıma destek sağlar. Cilt ile uyumlu ürün, pH, nem ve yağ dengesini korur. Hızla emilir, kısa sürede etkili sonuçlar geliştirir.

Siva Derm El ve Yüz Kremi 50 ml Özellikleri:

Cildin doğal nem ve sebum dengesini sağlar. Savunma kalkanını güçlendiren ürün, el ve yüz bölgesinde koruma imkanı sağlar. Ciltteki ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine imkan tanır. Zararlı kimyasallar içermeyen ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Siva Derm El ve Yüz Kremi 50 ml, içerisinde barındırdığı bitkileri sayesinde cilde enerji ve canlılık katar. Yaşlılık belirtilerini giderme noktasında gereken bakımı sağlayan ürün, cilt ile uyumludur, tahriş ve kızarıklık gibi sorunların oluşmasına izin vermez. Hemen emilir, kısa sürede de etkili sonuçların gelişimine yardımcı olur. Cildi yapılandıran bakım ürünü ile harika bir cilt gelişimi sağlamak mümkündür.

Cilde Etkisi: El ve yüz bölgesini nemlendiren ürün, cildin esnekliğini korur, sentetik koku, mineraller ve renklendiriciler barındırmaz. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürün, cildin doğal savunmasına güç katar, enerjik ve canlı gelişime destek olur. Özellikle kuru olan ciltlerde nemlendirici ve besleyici bakım sağlar. Güçlü etkisi ile gereken bakıma destek olur.

Uygulanan Bölge: Yüz ve El bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Ürün yeterli ölçüde ele alınıp yüz ve el bölgesine yayılıp yedirilerek uygulanır. Uygulama temiz cilt üzerine uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak kullanılan ürün uygun ölçüde yüz ve el bölgesine uygulanır.

Not: Ürünü kullanmadan önce cildin temiz olması sağlanmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.