x
-%15
Neostrata Eye Cream Göz Kremi 15 gr

Neostrata Eye Cream Göz Kremi 15 gr

Daha fazla Neostrata ürünü
Barkod: 732013084042
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
215,00 TL
182,75 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Neostrata
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 15 gr
Güncelleme Tarihi : 02.02.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : İçeriğindeki anti-aging canlandırıcı ürünler sayesinde cildin yenilenmesine yardımcı olan Neostrata Göz Kremi, göz çevresinde oluşan morluklar, koyu halkalar ve torbaların onarımını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun olan krem ayrıca antioksidan takviyesinde bulunur. Böylece daha genç bir görünüm kazanılmasına etki edebilir.
Neostrata Eye Cream Göz Kremi

Göz altında ki çizgiler, morluklar ve torbaların giderilmesine yardımcı olan NeoStrata Bionic Eye Cream Plus ürünü pürüzsüz cilt tipi sunar.Ürün içerisinde bulunan anti-aging canlandırıcı ürünler cildi yeniler ve tazelik kazandırır. 
 
Neostrata Eye Cream Göz Kremi
 
Glukonolakton cilde nem kazandırırken çizgilerin azalmasına da yardımcı olur. Vitamin E ve Panthenol ile cildi besler. Çuha çiçeği yağı ile zayıf göz etrafı derisini destekler.
 
 
 
Neostrata Eye Cream Göz Kremi İçeriği

 

%4 Glukonolakton (PHA) , Vitamin E , Panthenol , Hylalüronik Asid , Yeşil Çay Ekstresi ,       Neostrata Eye Cream Göz Kremi Kullanımı

 

Günde iki kere göz çevresine uygulayınız. Neostrata Eye Cream Göz Kremi'ni gün içerisinde günlük bir güneş koruyucu ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.
 
 
Uyarılar:  ? Çocukların göremeyeceği, ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Oda sıcaklığında saklanmalıdır. ? Göz ile temasından kaçınınız.
 
Ürün: 15 gr'dır.
 
 
 
 
 
 
 

Neostrata Eye Cream Göz Kremi Özellikleri 

 • Göz etrafında bulunan ve sıklıkla ortaya çıkan ince çizgilere ve kırışıklara karşı çalışmalar yapar.
 • Göz çevresinde bulunan ve görünümü bozan morluklara karşı çalışmalar yapar.
 • Piyasada bulunan en güçlü anti-aging ürünlerinden birisidir.
 • İçeriğinde bulunan yeşil çay ve salatalık ekstresi antioksidan etkisi yaratarak gözaltı torbalarının giderilmesine yardımcı olur.
 • İçerisinde çok kaliteli A, C ve E vitaminleri sayesinde ekstra bir antioksidan sağlanır.
 • Tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilir.

Neostrata Eye Cream Göz Kremi Kullanımı

 • Günde iki defa kullanılabilir.
 • Sadece göz etrafınıza uygulayabilirsiniz.
 • Uygulama öncesinde bölge güzelce temizlenmelidir.
 • Uygulanırken yeteri miktarda uygulanması gerekir.
 • Uygularken masaj yapmanız faydanıza olacaktır.

İçeriği:


% 3 Glukonolakton (PHA), % 1 Laktobionik Asit (Yeni Jenerasyon PHA), Vitamin A, C ve E, Yeşil Çay Ekstresi, Salatalık Ekstresi

Ürün 15 gr'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.