sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
249,90 TL
212,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
199,90 TL
169,91 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
269,90 TL
229,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
249,90 TL
212,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
249,90 TL
212,42 TL
Kargo
Bedava
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Redermic

La Roche Posay Redermic serisi, kırışıklıklara karşı geliştirilen ürünlerden oluşmaktadır. Günlük hayatta zararlı etkenlere maruz kalan cildi güçlendirerek tazelik hissi verir. İnce çizgilerin azalması ve sarkıklıkların giderilmesinde etkilidir. Daha esnek bir cilt yapısı kazandırır.
Hassas ciltlerin bariyeri daha zayıftır. Onarıcı formüle sahip La Roche Posay Redermic R SPF 30 Retinol İçerikli Bakım Kremi, doğal bariyeri güçlendirir. Yaş ve güneş nedeniyle oluşan kahverengi lekelerin azalmasına yardımcı olur. Ton farklılıklarının önüne geçer. Foto yaşlanmasına neden olan güneş ışınlarına karşı filtre özelliği vardır. Formülünde antioksidan maddeler vardır ve bu şekilde besin dengesini muhafaza eder.
Uykusuzluk, yorgunluk gibi etkenler göz çevresi koyuluklara neden olur. Özelliklegöz bölgesi için geliştirilen La Roche Posay Redermic R Yeux Göz Kremi, kısa sürede çok daha iyi bir görüntü elde etmenize yardımcıdır. Yenileyici formülü, daha güçlübir etki sunar. Böylece torbalı görüntünün de önüne geçilmiş olur.
Retinoller, A vitamini çeşidi olarak cildin tedavi edilmesinde etkilidir. İlk kullanım amacı akne tedavisi olan bu maddeler, daha sonra ince çizgilerin iyileştirilmesinde de uygulanmaya başlamıştır. La Roche Posay Redermic R AntiAging Bakım Kremi, tüm cilt tipleri için geliştirilenretinol içerikli bir üründür. Güneş kaynaklı çizgileri engeller, pigment dengesizliklerini en aza indirir. Ayrıca hücrelerin yenilenmesinde etkilidir. isteğe göre makyaj öncesi baz olarak da uygulanabilmektedir.
Retinollerin önemli bir özelliği, güneşe karşı hassasiyet yaratabilmesidir. Redermic R Anti Aging Bakım Kremi, alerji riski en az olacak şekilde formüle edilmiştir. Yani hassasiyeti azaltan şekilde kullanım sağlanır.
C vitamini yönünden güçlendirilmiş bir anti aging bakım kremi, cildinizin hızlı toparlanmasında etkili olacaktır. Kuru ciltler için geliştirilen La Roche Posay Redermic C PS Krem, %5 oranda saflaştırılmış C vitamini barındırmaktadır. Alerjiye eğilimi olan ciltlerde kızarıklıkları yatıştırır ve ferahlatan bir etki yapar. Cilt dokusunu yenilemeye, onarmaya yardımcıdır. Lif sentezinin güçlenmesine katkıda bulunur. Gözenekleri tıkamadan, yoğun şekilde nemlendirir.
La Roche Posay Redermic serisi, hassasiyeti yüksek bir ürün grubudur. Kullanım detaylarına ekstra önem verilmeli, mutlaka temiz cilde kullanılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı