sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 238 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 14 15 16

Aurafix

Medikal, kaybedilen sağlığın geri yerine getirilmesi, korunması ve geliştirebilmesi için çalışan Tıp alanının teknik kısmıdır. Sağlık problemlerinin anlaşılabilmesini sağlayan her bir cihazdan (örneğin;  ultrason), tedavi araçlarına kadar (örneğin; ilaç) her bir ürün medikal kavramının içerisine girmektedir. Tedavi ve teşhis aşamasında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan ileri teknoloji ürünler hastaların yaşam kalitesini yükseltmektedir.
 
Geçmişten günümüze teknolojinin ve tıp sektörünün gelişmesiyle beraber yenilenen ve kalite standartlarını yükselten bu ürünler, çoğu zaman bir başkasına ihtiyaç duyan hastaların kendi başlarına ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı ve destek olarak tarihe geçmişlerdir.
Dünya ticaretinde mühim bir yere sahip olan medikal ürün ve cihazlar sektörü, Türkiye’de yeni bir endüstri kolu olmakla beraber, üretim ve ihtiyaçların karşılanması konusunda hızla büyüyerek istenilen noktaya emin adımlarla ilerlemektedir. İnsan sağlığının tedavisinde belirleyici ve yönlendirici olan medikal ürünlerin doğru ve düzenli kullanımı tedavi sürecine yön veren en büyük etkenlerden birisidir.
Hayatımız boyunca yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürürken gerek doğal gerek ise yapılan hatalar, çevresel faktörler gibi nedenlerle sağlık problemi yaşamakta ve medikal ürünlere ihtiyaç duymaktayız. Medikal ürünler alırken, beden seçimi, kişinin in ihtiyaçlarına özel olması, kullanım kolaylığı, etkin bir yarar sağlaması gibi faktörlere dikkat edilmesi gerekmektedir.
 
2000’li yıllardan itibaren sağlık sektöründe ki engin bilgileri pazarlama konusunda başarılı deneyimleri ve uzmanlaşmış ekibi ile TSD Sağlık Ürünleri, kendi markası olan Aurafix ile hazır ortopedik ürünler, protez, ortez ve rehabilitasyon ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Kısa sürede medikal ürünler sektöründe lider bir marka olan ve sıkça tercih edilen Aurafix firması, gün geçtikçe hızla büyümekte ve ürünlerini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek yenilemektedir.
 
Medikal ürünleri piyasasında kısa sürede çığır açan firma aynı zamanda 30 ülkeye yaptığı ihracat ile uzmanlığını kanıtlamakta ve uluslararası tanınan, tercih edilen global bir marka olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir. Uzmanlaşmış kadrosu, tecrübeli çalışanları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı ürünleri ve bu sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerini geliştirmektedir.
 
Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleten Aurafix, tedavici edici, tedaviye yardımcı ürünleri ile kendini yenileyen, ürünlerin kalitesini teknoloji ile birleştiren uzman bir markadır. 
Aurafix Ürünleri

Alt Extremite ( Bacak, Diz ve Ortezler)

  • Ayak Bileklikleri ve Ortezler
  • Dizlikler
Boyunluklar

Üst Extremite ( El, kol ve omuz)

  • Dirseklikler
  • El Bilek Atelleri
  • Kol Destekleyicileri
  • Omuz Destekleyicisi
  • Parmak Atelleri

Görüldüğü gibi Aurafix, sağlık sektöründe geniş yer kaplayan sorunların tedavisinde kullanılan medikal ürünlerin sektöründe oldukça çeşitli ürünleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Aurafix ürünlerinin en önemli özelliği, tedavi edici veya tedaviye yardımcı olan ürünlerde beden çeşitlerinin fazla olması, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılması, kişiye özel olarak ayarlanabilen ya da özelleştirilebilen teknolojisi sayesinde maximum kalite ve yüksek performans sunmasıdır.  Fonksiyonel dizayna sahip Aurafix medikal ürünleri kolay kullanımı ve ergonomik yapısı sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Özel yapısı sayesinde hastanın rahatsızlık duymasını engellerken tedavi eder veya tedaviye destek olur. Son teknolojiyle üretilmiş Aurafix ürünleri, uygun fiyatları ile Türkiye genelinde bayilikler vermeye başlamasıyla gelişmiş özelliklerinin yanına kolay ulaşılabilirliği de eklemiştir. 

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.