sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Varimed

Varimed Medikal San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1999’da faaliyete geçmiş bir firmadır. Kuruluş amacı, tıbbi malzeme ticareti yapmaktır. Faaliyete geçmesinden bu yana kendi markası adına medikal eldiven satışı yapmaktadır. Varimed müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Firmanın ürünlerine baktığımızda Varis Çorabı, Emboli Çorabı, Elastik Destekler ve Lenfödem Kolluğu imalatına 2008 yılında başladıklarını görmekteyiz. Buna yönelik olarak firma modern bir tesis kurarak 2010'da faaliyete geçmiştir. Modern üretim yöntemleri kullanarak dünyanın önde gelen markalarıyla kalite açısından yarışır hale gelmiştir.

Üretim başlangıcından son aşamasına kadar son derece muazzam bir çalışma sistemi geliştirilmiş ve tüm safhalarda kalite kontrolü oluşturulmuştur. Yapılan ar-ge çalışmalarında hastaların memnuniyeti ön plana konularak, üretilen ürünlerin kusursuz olarak sunulması sağlanmıştır. Varimed ürünleri kalitesi ve uygun fiyatı ile herkese hitap eden bir marka durumuna gelmiştir. Varimed ürünlerinin içeriğine değinecek olursak; üretimde kullanılan ipliklerin fazlasıyla elastikiyete sahip, çift kaplamalı olduklarını söyleyebiliriz. Bu özellikleri ile uzun süre esnekliklerini koruyabilirler. Bu iplikler, Varis Çorapları, Anti Emboli Çorapları, Lenfödem Kollukları ve Elastik Destekler için özel olarak üretilmiştir. Ürün raf ömrü be kullanım süresi açısından dayanıklıdır.

Varimed® Varis Çorapları, Anti Emboli Çorapları, Lenfödem Kollukları, Elastik Destekler ve Seyahat Çorapları olarak sıralayabileceğimiz ürünleri özel olarak geliştirilmiş makinelerde örülmektedir. Makineler dört farklı basınç sınıfında ürünler üretmektedir. Örme işleminin yapılmasından sonra, dikim işlemi için özel olarak geliştirilmiş dikiş makineleri ile dikiş yapılmaktadır. Dikim işleminin düzgün olması çorabın kaliteli, konforlu ve dayanıklı olmasını sağlar. Varimed ürünlerini, tamamen uygun standarlar çerçevesinde geliştirerek üretir. Sonrasında, kalite kontrol sistemi içinde kontrol ederek tüketicilere kusursuz olarak sunar. Varimed ürünleri tedaviye destek amaçlı olarak özel koşullarda oluşturulmaktadır. Birçok rahatsızlığa etki ederek ciddi anlamda fayda sağlamaktadır. Ürünleri tercih eden tüketici yorumları memnuniyet ifadeleri ile doludur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.