sadsad x
asdasd

Porcodile Krem ve Sprey Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Porcodile

Porcodile cinsel yaşamınızı daha aktif ve iyi hale getirebilmek için geliştirilmiş ürünleri ile cinsel ilişkide mutluluk ve doyumu vaad ediyor. Porcodile ürünleri krem, sprey, kayganlaştırıcı şeklinde sıralanabilir. Cinsel ilişkide alınan zevki daha uzun yaşamanızı sağlayan ürünleri ile erken boşalma sorununa etkili bir yardımcıdır. Porcodile şu ana dek Avrupa'da denenmiş bir markadır. Ancak artık Türkiye'de de hizmet sunmaktadır. Bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Porcodile ürünleri ile cinsel yaşamınızda maksimum hazzı yaşayacaksınız. Marka ürünleri seçkin bilim adamlarınca seçkin laboratuarlarda üretilmiştir. Erken boşalma sorunu yaşayan birçok erkeğin sorununun çözümü noktasında yardımcı olmaktadır. Artık istediğiniz cinsel yaşamı, erken boşalma sorununuzu Porcodile ürünleri ile kesin olarak ortadan kaldırabileceksiniz.
Porcodile geciktiricinin, diğer geciktiricilerden en büyük farkı; Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı ve yasal olarak satılan ilk geciktirici olmasıdır. Bu da sağlığınızı düşünen bir marka olduğunu göstermektedir. Sonuçta bazı marka veya sahte geciktirici kullanan kişilerde zaman zaman yan etkiler meydana gelmektedir. Peniste kızarıklık, ödeme benzer şişme, ve cinsel ilişkiden alınan hazzın azalması gibi. Bu noktada sağlığı tehlikeye atmayacak ürünler tercih edilmesi oldukça önemlidir. Porcodile ile bu oldukça mümkündür. Porcodile delay ürünlerinde ise kesinlikle bu tür yan etkiler olmadığı gibi cinsel ilişkiden alınan hazzı da azaltmamaktadır. %80 oranında görülen erken boşalma sorunu dönemsel olabileceği gibi sürekli de olabilir. Kalıcı olan erken boşalma sorunu, cinsel hayatı ve cinsel duyguları köreltir ve ciddi ölçüde zarar verir. Birbirlerinden soğuma noktasına kadar gelebilirler. İlişki öncesi, hemen sonrasında boşalma erken boşalma olarak tanımlanabilir. Bu durumda erkek istemli kontrolünü kaybederek denetlemesini yapamamaktadır.
Cinsel açıdan sağlıklı bir bireyde kontrol mekanizması vardır. Denetimini tam olarak yapabilmektedir. Sağlıklı bir ilişki ve sonrası, uyarılma ve haz durumunda iken ilişkiyi sürdürmek ve dilediğinde boşalma sağlamaktır. Erkek bu zamanlarda farklı tercihler yaparak bazen denetiminde olarak uzun süre ilişkiye devam ederken bazen daha hızlı olmak isteyebilir. Ancak burada önemli olan belirtildiği gibi kontrollü olunmasıdır. Nedenlerine bakacak olursak; psikolojik nedenler, yanlış cinsel tecrübeler, stres, anksiyete, performansın yüksek olması gerekliliği endişesi, cinsel birleşmeye verdiği önem, düzensiz cinsel ilişki, tecrübesizlik, yanlış mastürbasyon deneyimleri, yanlış inançlar, partnerin isteksizliği, yorgunluk, korku, üzüntü gibi duyguların bazı zamanlarda yoğunlaşması ve bedenin buna tepkisi, ilişki sırasında partneri memnun etmek isterken denetimi kaybetmesi gibi sebepler erken boşalmaya neden olabilmektedir. Bunun dışında bayanlarda cinsel ilişki sırasında vajinada meydana gelen kuruluk da ilişki sırasında ağrı, acı gibi olumsuzluklar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu durum sürekli hale geldiğinde ilişkide uyum ortadan kalkar ve ciddi sorunlar yaşanabilir. Bu noktada ilişkinin ve cinsel yaşamın iyiliği adına kayganlaştırıcı jel kullanımı oldukça doğru bir seçim olacaktır. Porcodile Aqua Glide Kayganlaştırıcı Jel ile bunu sağlamak mümkündür.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.