sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

MEDİORTHO

Medikal piyasasının gelişmiş firması Mediortho gelişmiş bu alanda uzman bir markadır. Uzman bir kadroyla çalışan marka medikal piyasada önemli bir noktadadır. Kaliteli ürünleri sayesinde çok rağbet gören marka birbirinden farklı birçok medikal ürün üretmektedir. Ergonomik ve gelişmiş tasarımlarıyla tüketiciye konfor sağlamaktadır. Ürün yelpazesi çok geniş olan marka çeşitli ürünleriyle her tarza da hitap etmektedir. Çeşitli ortezler, bandaj, el bilek splinti, tendon bilekliği, açı ayarlı bot, ayakkabı astarı, epikondlit bandı, dizlik, çeşitli bandaj ürünleri ve destek ürünleri gibi ileri teknoloji ile üretilmiş birçok medikal ürünle tüketicilere kaliteli hizmet vermektedir. Tüm ürünleri anatomik yapımıza uygun tasarlanmış durumdadır. Her vücut tipine uygun, kişilere göre ayarlanabilir seçeneklerde ürünler tasarlanmıştır. Marka özellikle kolay giyilebilir ve temizlenebilir ürünler üretmektedir. Bu şekilde kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Uzman bir ekiple birlikte çalışan markanın ürün yelpazesi fazlasıyla gelişmiştir. Eklem ağrıları, tendon hastalıkları, burkulma ve benzeri vücut zedelenmeler için vücut sağlığına yönelik kullanılması gereken medikal ürünler üreten firma hastalara gerekli rahatlığı sağlayacak tasarımlar yapmaktadır.
Birçok ülkede talep edilen marka hastaların tedavi sürecinde hastalara kolaylık sağlar. Spor kazaları ya da spor aktiviteleri sırasında tedbir amaçlı kullanılacak ürünlere sahiptir. Ayrıca tasarımlarındaki detaylarda günlük hayatta kullanımı zevkli hale getirir. Marka sadece yetişkinler için ürün üretmez. Çocuklara da uygun medikal destek ürünleri üreten firma geniş bir ürün yelpazesi ne sahiptir. Marka farklı renklerde de ürün çeşitlerine sahiptir.

Markanın Ürünleri:

Dirseklikler: Birkaç farklı çeşidi bulunmaktadır. Hastalığın seviyesine ve kullanıcın talebine göre değişen ürün yelpazesine sahip firmanın bünyesinde elastik örme dirseklik , silikon pedli örme dirseklik gibi farklı çeşitler mevcuttur. Firma bunların yanında açı ayarlı dirsek ortezleri üretimi de yapmaktadır.

Boyunluk: Çocuklar ve yetişkinler için farklı çeşitleri mevcuttur.

Dizlik : Birkaç farklı çeşidi bulunmaktadır. Hastalığın seviyesine ve kullanıcın talebine göre değişen ürün yelpazesine sahip firmanın bünyesinde elastik örme dirseklik ve flexible balenli elastik dizlik gibi farklı çeşitleri mevcuttur. Firma bunların yanında açı ayarlı dizlik ortezleri üretimi de yapmaktadır.

Bandaj Ürünleri : Bunların yanında ileri teknoloji ile üretilmiş bandaj ürünleri de mevcuttur. Kalça Rotasyon Bandajı, Velpo Bandajı gibi birçok ürün bulunur. Bu ürünler sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde özenle üretilmektedir.

Ayakkabı Astarı : Farklı modellerde tüm ayakkabı çeşitlerine uygun ayakkabı astarları mevcuttur. Ayağınıza tam uyum sağlayacak modeller özenle tasarlanmıştır.
Ürünlerinde farklı bedenlere uygun boy seçeneklerine sahip bir markadır. Doğru ölçümler yapılarak size uygun bedeni kolaylıkla bulabilirsiniz

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.