sadsad x
asdasd

Görünüm: 3 4
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2

Huiles Baumes Ürünleri

Huiles & Baumes Temelleri 1989 tarihinde Fransa Alplerinde ki Annecy Gölündebiyokimyacı, yoga eğitmeni ve fitoterapist MaximilianoBustos tarafından atılan Huiles&Baumes markası günümüzde farklı bir vizyon ile parabensizdermokozmetik ürünlerle karşınıza çıkıyor. Fitoterapist olarak hastalık ve benzeri sorunların çözümünü şifalı bitkiler aracılığı ile sağlamaya çalışan MaximilianoBustos "Gerçek Güzellik Doğadır” sloganı ile günümüzde ki birçok sorunu giderebilmek ve insanlara yardım edebilmek amacıyla Avrupa’da, Amerika’da ve Japonya’da geçerli olan Ecocert ve Cosmêbio sertifikaları güvencesinde, tamamıyla bitkisel ürünlerini, güzelliğine ve sağlığına önem verenlerle buluşturuyor. Almış olduğu tüm sertifika logoları bütün ürün ambalajlarında bulunmaktadır.
 
Ecocert Sertifikası: Ecocert, dünya genelinde özel ve kamu kuruluşları tarafından bilinen, bağımsız hareket eden uluslararası bir sertifika kuruluşudur. Kozmetik ürün yönetmeliklerinden daha üst beklentiler ve zorunlulukları karşılayan kurumlar sertifika hakkı kazanır. Tüketiciye, ürünün içerisinde bulunan maddelerinin değerlendirilmesindeki duyarlılıklarından dolayı, sertifika hakkı kazanan tüm kurum ve ürünleri için garanti verir.
 
Organik Kozmetik: Hammaddesi bitkilerden oluşan organik kozmetik (Bio-Kozmetik) ürünleri üreticisi; geleneksel kozmetik endüstrisinde kullanılan ucuz mineral yağlar, parafin(petrol türevi) gibi maddeler yerine bitkisel yağlardan faydalanıp insan sağlığına daha fazla önem verdiğini, ürünlerinin içerikleri ve sertifikaları ile kanıtlar nitelikte hareket etmeyi başarıyor. Kanserojen maddeler, sentetik parfümler, renklendiriciler, silikonlar, glikollar ve diğer parabenlerinin Ecocert tarafından yasaklanması da ürün kullanıcılarına artı bir güven sağlıyor. Ürün içerisinde ki bitkilerin yetiştirildiği yerlerde organik üretim vasıtasıyla böcek ilaçları, gübre ve diğer kimyasallardan uzak bir tarımcılık yapılıyor. Böylece ürünler henüz hazırlanıp ambalajlanmadan, doğayla uyumlu ve çevreye duyarlı bir şekil alıyor. Kullanılan ambalajları da ürünlerinin içeriği gibi geri dönüşüme uygun ve çevreye duyarlı olarak tasarlanıyor.
 
Tüm cilt tiplerine uygun yüz ve vücut bakımı serisi sunan Huiles&Baumes, ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmediğini de resmi sitesinde vurguluyor. Üstelik ürünlerinin içerisinde bulunan temel organik bileşenler ve yararlarının yanında kullanmadığı maddeleri de sizlere sunuyor. Şili Yaban Gülü, Kayısı, Tatlı Badem, Argan, Arnika, Hodan(yağ), Kalendula Maseratı, Meryem Pelesengi(yağ), Frenküzümü(yağ), Frenkinciri(yağ), Jojoba(yağ), Andiroba(yağ), Karite(yağ), Ravinstsara(yağ), Acı Nane(yağ)

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.