x
HemoClin Sprey

HemoClin Sprey

Daha fazla HemoClin ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
40,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : HemoClin
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 35 ml
Güncelleme Tarihi : 04.11.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Makattaki yanma, kaşıntı ve hassasiyet gibi rahatsızlıkları etkili içeriğiyle iyileştirmeye ve önlemeye yönelik olarak tasarlanan üründür. Anal bölgede serinletici etkide bulunur. Bölgenin doğal iyileşme sürecini hızlandırır. Aloe barbadensinin bitki özleri kullanılarak tasarlanmıştır.

HemoClin Sprey  

HemoClin Sprey kaşıntı, yanma ve hassasiyet gibi rahatsızlıkları önler ve tedavi eder bir spreydir. Sprey makat bölgesinde ve dış hemoroid şikayetlerinde serinletici etkisiyle rahatlama sağlar.

HemoClin Sprey Özellikleri

HemoClin Sprey hijyeniktir. Sprey makat bölgesini düzeltir iyileştirir ve destekler. Şikayetlerinizde derhal kurtarır ve rahatlatır. Tıbbi cihaz sınıfındadır. HemoClin Sprey antibakteriyeldir. Hemoroid anal fissür ve anal rahatsızlıkları iyileştirme sürecini arttırır. Hoş kokulu bir losyondur.

HemoClin Sprey Kullanımı

HemoClin Sprey iki hafta boyunca makatınızın çevresine günde 2 kere istenilen rahatlama sağlanana kadar uygulayınız. Düzenli ve sık kullanımla en iyi sonucu alırsınız. Makatın dışındaki bölgede mevcut rahatsızlıktan kurtulmak için tuvalet yapmadan önce ve sonra makat bölgesine spreyi uygulayınız. İç hemoroidin dış anal rahatsızlıklarla beraber nüksettiği durumlarda sprey ve jel birlikte kullanılır. 6 adımda kolaylıkla uygulanır. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün 35 ml'dir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.