sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Dr. Quicks

Dr. Quicks tamamen bitkisel içerikli ürünleri ile tüketicilerinin hizmetindedir. Ürün kategorisi oldukça geniş olan marka, içeriğindeki kalsiyum, antioksidan, vitamin E gibi içeriklerle ürünlerini sunmaktadır. Ürünleri anti-aging ve nemlendirici olarak da piyasada mevcuttur.  Anti- aging ürünler, cildi genç ve sağlıklı göstermek için kullanılır. Ürünleri kırışıklıkları gidermek, parlaklık sağlamak, morlukları ve lekeleri ortadan kaldırmak için destek sağlar. Yaşlılığın neden olduğu sarkmaları da ortadan kaldırmak için ürünler kullanılabilir. Ciltteki gözeneklerin yağ üretiminin engellenmesi cildi daha temiz ve yumuşak hale getirir. Cildin sağlık kazanmasına yardımcı olur.

Dr. Quicks nemlendiricileri, cildi yumuşatır, kuruluk, kırışıklık gibi cilt hasarlarını ortadan kaldırmak için yardımcı olur. Cilt yüzeyini yağ tabakası şeklinde kaplayarak cildin su kaybını engeller. Cildin nem oranını arttıran ürünler, cildin su tutma kapasitesini korurlar. Cilt yapıları farklı olan herkes için geliştirilmiş olan ürünlerini bitkisel formlarda satın almak mümkündür. İçerdiği mineral, vitaminlerle cildi beslerken nem veren ürünler Dr. Quicks farkıyla tüketicilerle buluşmaktadır. Ürünleri her cilde uygun olarak geliştirilmiştir.

Dr.Quick´s Royal Jelly Softjel; 45 günlük bir kürdür. Dr. Quick's jel günde 2 kez olacak şekilde kullanılır. Temizlenmiş yüze ve boyna parmak uçları ile uygulanır. Dr.Quick´s Royal Jelly Softjel uygulama miktarının doğru belirlenmesi ile ürünü okside etmeden en taze şekli ile muhafaza etmek gerekmektedir. İçerdiği bitkisel bileşenleri ile tercih sebebi olmaktadır.

Dr. Quick´s Facial Squalene Oil Softjel; İçerdiği bitkisel özlerle göz çevresi hariç yüz ve boyun bölgesine uygulanır. 45 günlük kür şeklinde uygulanmaktadır. Günde iki kez kullanımı uygundur. İyice temizlenmiş cilde uygulanmaktadır.

Dr. Quick´s Facial Avocado Oil Softjel; içerdiği özlerle kullanımı yapılan ürün anti-aging özelliği ile ciltteki kırışıklık, ince çizgi, sarkma gibi hasarları ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Cildi nemlendiren ürünleri ile ideal bakım yapılır. İçerdiği E vitamini ile yaşlanmaya karşı güçlü bir koruyucudur. İçerisindeki avakado ekstresi hızla emilerek dermatolojik olarak yarar sağlar.

Dr. Quicks ürünleri herkese hitap eder. Her cilt tipine uygun olarak kullanılan bu ürünler tamamen bitkiseldir. Ürün geliştirme aşamasında doğanın mucizevi içeriklerinden beslenen marka cilt bakımı dışında çok fazla alanda ürün geliştirmektedir. Vitamin-mineral, dermakozmetik, spor gıda takviyeleri, enerji, eklem, cilt, hafıza gibi alanlarda da takviye sağlar.

Dr. Quicks ile sizde bitkisel bakımınızı gerçekleştirebilir. Sağlıklı olmanın tadını çıkarabilirsiniz. %100 bitkisel içeriği ile ürünlerini piyasadan temin edebilirsiniz. Marka sağlıklı ve zinde bir form için sizleri bekliyor.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.