x
Dead Sea Spa Magik Spot-On Gel 15ml Sivilce Kurutucu Jel

Dead Sea Spa Magik Spot-On Gel 15ml Sivilce Kurutucu Jel

Daha fazla Dead Sea Spa Magik ürünü
Barkod: 5018365199982
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
74,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Dead Sea Spa Magik
Ürün Serisi : Sivilce Sorunları
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 24.08.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Özellikle yağlı cilt tipine sahip insanalrın en büyük sıkıntısı akne ve sivilce oluşumlarıdır. Dead Sea Spa Magik markasının bu ürünü cildinizi derinlemesine arındırarak yağ oranını dengeler. Böylece sivilce oluşumuna engel bir cilt yapısı oluşturur. Var olan sivilceleri de kurutarak bakım gerçekleştirir. Pürüzsüz bir cilt için destek bakımı sunar.
Dead Sea Spa Magik Spot-On Gel 15ml Sivilce Kurutucu Jel

Sivilceleri kurutmak için kullanılann ürün doğal çamur ile formüllendirilmiştir. Dead Sea SPA Magik Sivilce Kurutucu Jel minerallerin benzersiz etkilerini cilde uygular. İçeriğindeki Dead Sea mineralleri ve bitki özleri ile sivilcelerin hızla kurumasına yardımcı olur, cildi dış etkilere karşı korur. Cildi dış etkenlere ve hava kirliliğine karşı etkili biçimde korur. Kirleri ve gözeneklerdeki pislikleri, yağları atar.

Tıkanıklıkları açar, makyaj kalıntılarını da ciltten atar. Her türlü dış koşulun neden olduğu sivilce ve akne oluşumunun önüne geçer. Sivilcelerin gelişimine engel olur, sivilceleri kurutur, hızla etki gösterir. Şeffaftır ve makyaj altı, üstü olarak kullanılır.

Dead Sea Spa Magik Spot-On Gel 15ml Sivilce Kurutucu Jel Özellikleri:


Formülündeki Dead Sea mineralleri ve bitki özleriyle sivilcenin hızlıca kurumasına yarıdmcı olur. Cildi dış etkenlerin ve hava kirliliğinin neden olduğu kir ve gözenek tıkanıklıklarından korur. Şeffaf ürün makyaj öncesi baz olarak da rahatlıkla da kullanılabilmektedir. Dead Sea Spa Magik Spot-On Gel 15ml Sivilce Kurutucu Jel, sivilce gelişimini durdurur, hızla etki gösterir ve sivilceleri kurutur. Makyaj bazı ve üstüne kullanılır. Sivilceleri bloke eder, bakterilerin üremesine izin veröez. İçeriğindeki 8 çeşit bitki özü ile sivilcelerin hızla iyileşmesine imkan tanır.

Cilde Etkisi: Sivilceleri etikili şekilde kurutur. Dış etkenlerin neden olduu kiri, yağı ve kalıntıları söker atar. Makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Bakterilerin üremesine izin vermez. Sivilce gelişimine engel olur, etkili bir koruyucu olarak sunulmaktadır. Hızla etkisini gösteren ürün sağlıklı ve temiz cilt gelişimine destek olur.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Ürün sivilce üzerine bir miktar sürülür ve sabah akşam lokal olarak kullanılmaktadır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Cilde sabah ve akşam uygulanan ürün ince tabaka şeklinde sürülür. 15 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile temasını engellemeniz gerekir. Teması halinde bol su ile durulama yapılır. Yalnızca harici kullanım içindir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.