sadsad x
asdasd

Mavala Tırnak Bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Mavala

Tırnak bakımı özellikle kadınlar için vazgeçilmezdir,kadının güzelliğinin sembollerinden olan güzel bir el ve tırnaklar maalesef ki kuruluk, kırılganlık, sararma, yavaş uzama, nemsizlik, engebeli tırnak yüzeyi gibi çeşitli sebeplerle yıpranarak bakımsız ve istenmeyen bir görünüme sebep olabilir. Mükemmel görünümlü eller ve bakımlı tırnaklar başta olmak üzere, bir çok cilt probleminde ve kozmetik ürünleri ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Mavala markası, İngiltere, Almanya, Amerika başta olmak üzere ve 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren, uluslararası bir cilt bakım firmasıdır.

El ve tırnak bakımında dünya çapında öncülüğünü kanıtlamış olan Mavala , merkezi İsviçre-Cenerve bulunan bir cilt bakım firmasıdır. Mavala’nın kuruluş hikayesi kimyager Madam Madeleine Van Landeghem’in 1985 senesinde uzun saatler süren laboratuvardaki çalışmaları sonucu yıpranan el ve tırnaklarını iyileştirmenin, güzel ve sağlıklı ellerine kavuşmanın yollarını araması ile başlar ve yoğun çalışmaların sonucu Mavala Tırnak Sertleştirici ortaya çıkar. Ürünü ilk olarak kendi üzerinde deneyen ve şaşırtıcı sonuçlarından sonra bu mucizevi ürünü tüketici ile buluşturmaya karar veren Madam Madeleine Van Landeghem’in tırnak sertleştiricisi halen taklit edilemeyen formülü ile firmanın ilk ve en özel üründür. Kısa sürede el ve tırnak bakımında yeni ürünler geliştiren Mavala, bugün el ve tırnak bölgesinde olabilecek bir çok istenmeyen durumun giderilmesinde etkili ürün ile hizmetlerini dünya çapında sürdürmekte. Yıpranmalara karşı onarıcı ve besleyici ürünlerin yanı sıra tırnak yemeyi önleyici, ojenin tırnaktaki dayanıklılığını çoğaltan ürünler, ayak bakımı ve oje alanında da ürünler sunuyor.

Vücudumuzun en hassas bölgelerinden olan göz bölgesini ve kirpik bakımını da unutmayarak göz makyaj temizliği, maskara, daha uzun kirpikler için etkili formüller, göz bazı ve göz kalemi gibi çeşitli ürünler üreten Mavala son olarak geliştirdiği özel formüllü makyaj ürünleri ile siz değerli kullanıcılarının cilt bakımı alanında çoğu ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalarını devam ettiriyor. Manikür seti gibi evde uygulanabilen ve kolay kullanım sağlayan ürünleri ile tüm kadınların hızlı ve kolay bir şekilde el ve tırnak bakımını yaparak mükemmel ellere kavuşmasını temenni eden Mavala, hızlı bir hazırlık için oje kurutucu spreyler gibi formülleri ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Tüm dünyada ‘Mavala Manikürü’ olarak bilinen, kesici alet kullanmadan tek kullanımlık tahta çubuklar ile yapılması sebebi ile insan sağlığını tehdit etmeyen manikür uygulaması ile diğer tırnak ve el bakımı markalarından açık ara ayrılan Mavala ülkemizdeki faaliyetlerini 2001 yılından bu yana İstanbul merkezli olan Sante Kozmetik aracılığı ile sürdürüyor.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.