x
Gifrer Burun Spreyi 100 ml

Gifrer Burun Spreyi 100 ml

Daha fazla Gifrer ürünü
Barkod:
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
33,90 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : Gifrer
Ürün Serisi : Anne Bebek
Boyut : 100 ml
Güncelleme Tarihi : 05.10.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Etkili ürün sayesinde burun bölgesinin tıkanıklık ve hijyen bakımı sağlanır. Bebek ve çocuklarda kullanımı son derece kolaydır. Alerjenleri, kir ve atıkalrın burundan arındırır. Burundaki salgıların boşaltılmasını sağlar. Etkiil bakım ürünü ile burun içinin temizlenmesi sağlanır. Ürün günlük kullanıma uygundur. 3-6 defa uygulanması şeklinde kullanılır.
Gifrer Burun Spreyi 100 ml

Etkili bakım ürünü, izotonik deniz suyu sprey kullanımı ile gelişgtirilmiştir. Nezle, grip, rinit, sinüzit gibi solunum yolu rahatsızlıklarında nasal semptomların azalmasına destek olur ya da iyileşme süresini hızlandırır. Barındırdığı Gifrer İzotonik deniz suyu yetişkinlerdeki, çocuklardaki ve bebeklerdeki burun boşluğu ve onların eklerinin temizlenmesi ve nemlendirilmesi için kullanılır. Gifrer Burun Spreyi 100 ml, bölgenin fizyolojik dengesini muhafaza eder, düzenleyici etki gerçekleştirir. Ürün sayesinde havadaki mikroorganizmalar, alerjenler, sigara dumanı ve partiküller özellikle de sümküremeyen bebeklerde ve yetişkinlerde bazı reaksiyonlar ortaya çıkar. Bu reaksiyoların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleşir. Ürün sayesinde burun açılır, tıkanmaların olumsuz etkileri giderilir.

Gifrer Burun Spreyi 100 ml Özellikleri:

Burunda gelişen aşırı mukoza salgıları, ödem, burun tıkanıklığı gibi sorunların çözülmesi noktasında maskimum bakıma imkan tanır. Burnu açar, doğal nemin salgılanmasına yardımcı olur. Gifrer Burun Spreyi 100 ml, nasal mukozanın günlük hijyeni (kirlenme, kuru hava, klima, toz vs.) karşı etkili korumaya yardımcı olur. Susuzluğun önlenmesini sağlar. Nasal sekresyonların (burunla ilgili ifrazat) durulanması ve sıvılaştırılmasını destekler. Burunda temizleme işlemi sırasında üfleme sırasında hijyen işleminin gerçekleşmesini destekler. KBB (Kulak, Burun, Boğaz) rahatsızlıklarının önlenmesini destekler. Burun içi salgılarını boşaltır, alerjenlerin atılımını gerçekleştirir.

Burun bölgesine etkisi: Burun içinin temizlenmesini sağlar. Burnun açılmasını sağlar, tıkanıklıkları giderici etki sunar. Bebek ve çocuklarda kullanımı kolay olan ürün etkili bakım imkanı sağlar. Alerjenler, kir ve beneri sorunlar nedeni ile sorun yaşayan burun bölgesinin temizlenmesine yardımcı olur.

Bebekler için Kullanım Şekli: Bebek başı hafif şekilde kaldırılır, şişenin ağzı açılır, 2-3 saniyelik püskğrtme şeklinde uygulama sağlanır. Aynı uygulama diğer burun deliğine tatbik edilir. Dikleştirilen baştan sümüksü madde çıkarılır ve burun temizlenir.

Yıkama/Akıtma : Gerekli olduğu biçimde, günde birkaç kez her bir burun deliğine bolca sıkın. (2-3 saniye)

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak, 3 ile 6 defa her bir burun deliğine bir kez sıkılır. 100 ml olarak sunulur.

Not: talimatları doğrultusunda kullanılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.