+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Gifrer Serum & Burun Spreyi Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Gifrer sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Gifrer Serum Fizyolojik 20 Flakon Burun ve Göz Temizleme
Gifrer - Gifrer Serum Fizyolojik 20 Flakon Burun ve Göz Temizleme
Gifrer - Gifrer Serum Fizyolojik 20 Flakon Burun ve Göz Temizleme
1
(0)

Gifrer Serum Fizyolojik 20 Flakon Burun ve Göz Temizleme

%20
64,90 TL
51,92 TL
Gifrer Burun Spreyi 100 ml Bebek ve Çocuklar İçin
Gifrer - Gifrer Burun Spreyi 100 ml Bebek ve Çocuklar İçin
Gifrer - Gifrer Burun Spreyi 100 ml Bebek ve Çocuklar İçin
1
(0)

Gifrer Burun Spreyi 100 ml Bebek ve Çocuklar İçin

%15
77,00 TL
65,45 TL
Gifrer Serum Fizyolojik 10 Flakon Göz ve Burun Temizleme Serumu
Stokta Yok
Gifrer - Gifrer Serum Fizyolojik 10 Flakon Göz ve Burun Temizleme Serumu
Gifrer - Gifrer Serum Fizyolojik 10 Flakon Göz ve Burun Temizleme Serumu
1
(0)

Gifrer Serum Fizyolojik 10 Flakon Göz ve Burun Temizleme Serumu

35,50 TL

Gifrer HakkındaGifrer şirket olarak 1912 yılında Paul Louis Barbezat ve Gignoux kardeşlerle ortaya çıkmıştır. 1920 yılında oksijenli suyun formüllerinde kullanılması gerektiği keşfedildi. İkinci Dünya Savaşı sonrasında Marc Barbezat, babasının yerine geçerek aileler için kurtarıcı ürünler geliştirmeye devam etmiştir. Ürün ambalaj güvenliği olan marka, 1980 yılında Tek Doz Concept'ini imal etmiştir. Gifrer'in asıl devrimi 1981 yılında, GIFRER serum fizyolojik (tuzlu su çözeltileri, Eosin, vs.), steril, tek doz oluşturarak meydana gelmiştir. Bugün, GIFRER tam otomatik üretim hatlarında bir yılda 280 milyon tek doz üretir. Gifrer üstün istihdam yeteneğine sahiptir. Bu nedenle 236 kişiyi istihdam etmektedir. Markayı 2000 yılında, Belçikalı ilaç şirketi Qualiphar Gifrer devraldı ve şu anda genişlemeye devam ediyor.

Marka 10 yılı aşkın süredir, 36 milyon Euro harcayarak yeni kalite gereksinimlerini karşılar ve daha modern çizgiler oluşturmak için çalışır. Marka, Eylül 2012'de, yeni bir paketleme hattı üretimini optimize etmiştir. Gifrer ürünlerinin % 85'inden fazlası, Fransa'da imal edilmektedir. Belçika'da% 10 ve Avrupa'da % 5 civarında üretim yapılır. Marka aile sağlığını önemser. Uzmanlarca önerilen ürünleri ağrı, yanık gibi hasarlı durumların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. 100 yıllık şirket kültürü orijinal ürünleri ile kaliteli maddeler kullanır. Doğal bitki özleri kullanarak geliştirilen ürünleri %30 oranında ilaç endüstrisinden yararlanılarak ürün gelişimini destekler. Gifrer, bir yüzyıl boyunca, ilaç nutrasötik ve kozmetik uygulamalar için Bitki Ekstraksiyon alanında kapsamlı uzmanlık geliştirmiş bir markadır. Gifrer şirketi, doğal bileşenleri ile etkli bakım imkanı sağlar. Marka ürünlerine baktığımızda Burun ve göz temizliği için, Serum Fizyolojik, Burun için Deniz Spreyi, Yara ve yanıklar için Lamiderm olarak karşımıza çıkar.

Burun temizliğini sağlayan Gifrer Serum Fizyolojik, burun içerisi temizler, mukus nedeni ile zorlaşan kuruluğu arındırır. Etkili bakım imkanı sunar. fazla olan salgıyı giderici etki sunar. Nemlendirici özellikli ürün yetişkinlerin burun kuruluğunu giderir. Ürün aynı zamanda göz temizliği için de tercih edilebilmektedir. Çocuk ve yetişkinlerde göz temizliği ve hijyeni için rahatlıkla kullanılır. Yara ve kontakt lenslerin temizlenmesi noktasında da tercih edilmektedir.

Deniz Suyu Spreyi; İzotonik deniz suyu sprey kullanımı ile geliştirilen ürün nezle, grip, rinit, sinüzit gibi solunum yolu rahatsızlıklarında semptomların azalmasına destek olur, iyileşme süresini hızlandırır. Bileşimindeki Gifrer İzotonik deniz suyu ile yetişkinlerdeki, çocuklardaki ve bebeklerdeki burun boşluğu ve onların eklerinin temizlenmesi ve nemlendirilmesi için kullanılır. Ürün, bölgenin fizyolojik dengesini muhafaza eder, düzenleyici etki gerçekleştirir. Ürün sayesinde havadaki mikroorganizmalar, alerjenler, sigara dumanı ve partiküller özellikle de sümküremeyen bebeklerde ve yetişkinlerde bazı reaksiyonlar ortaya çıkar. Bu reaksiyoların giderilmesi noktasında etkili bakım gerçekleşir. Ürün sayesinde burun açılır, tıkanmaların olumsuz etkileri giderilir.

Gifrer Lamiderm Yara ve Yanık Kremi; Ciltte oluşabilecek olan yara ve yanıkların iyileşmesini destekler. %30 hızla iyileşmeyi destekler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.