sadsad x
asdasd

Bioderma White Objective

Cilt üzerindeki lekeler genellikle cilt proteinleri veya ölü hücreler cilt yüzeyinin altında kaldığında meydana gelir. Bunlar ayrıca ciltte dökülme veya renk kaybı sonucu da ortaya çıkabilir. Lekeler genellikle endişe nedeni değildir ve büyük semptomlara neden olmaz.
Aynı zamanda güneşe karşı korumasız çıkıldığında da ciltte zamanla lekelenmeler meydana gelebilir. Güneş lekeleri ciltte çok yaygın görülen leke türlerinden biridir. Diğer leke oluşumuna neden olan konular ise hormonlar, hamilelik süreçleri, yanlış ürün kullanımları ve enfeksiyonlardır. Konu ve lekelerin nedeni bir uzman eşliğinde araştırıldıktan sonra doğru ürünler kullanılarak giderilebilir.
Eğer akne ve güneşten gelen lekelere sahipseniz kozmetik ürünlerde en iyi marka olan Bioderma markasını tercih edebilirsiniz. Bioderma markası 1970 yılından bu yana dermatolojide öncü olan bir markadır. Özgün ve bilimsel yaklaşımı ile özel ürünler üretmeye devam etmektedir. Bioderma ‘nın görevi her zaman cildi daha iyi anlamak ve özellikle cildin arızalandığında nasıl dengeleyeceğini bilmek için nasıl sağlıklı çalıştığını anlamak olmuştur. Aslında, sonuçlardan önce nedenlerini anlamak için cilt biyolojisinde gerçek bir uzmanlık gereklidir. Bioderma da uzman ekip ve donanımı ile bunu sağlamaktadır. Bioderma markası içerisinde birçok farklı seriyi de barındıran bir markadır. Bu serilerden biri de White Objective serisidir.
White Objective pigmentasyon problemleriyle etkin bir şekilde mücadele etmek isteyen hassas ciltler için kapsamlı bir bakım sunmak için tasarlanmıştır. Amacı melanin üretiminin tüm aşamalarına etki etmektir. Seri içerisinde White Objective H2O, White Objective Moussant, White Objective Serum ürünleri bulunmaktadır.
Bioderma White Objective serisi içerisinde bulunan White Objective H2O durulanmayan bir temizleyicidir. En hassas cilde saygı duyacak şekilde özel olarak formüle edilmiştir. Formülünde bulunan miseller, safsızlıklara karşı etkilidir. Bu ürün optimum aydınlatma sağlar ve önleyici bir performansa sahiptir. Cilde tam olarak uyan tek aydınlatıcı misel sudur. Yağ asidi esterleri, misellerin kurucu elementleri olarak cildin hidrolipidik filminin yeniden oluşturulmasına yardımcı olur. W. O. patenti, optimum önleyici, lekelenme önleyici ve aydınlatma etkinliği sağlamak için pigmentasyondan sorumlu ana biyolojik mekanizmalar üzerinde etkilidir.
Bioderma White Objectiveserisi içerisinde bulunan White Objective cilt pigmentasyonundan sorumlu ana biyolojik mekanizmalara etki eden W. O. patentinin etkisiyle optimum leke önleyici ve aydınlatma etkinliği sunar. Nemlendirici ve besleyici özler ile zenginleştirilmiştir. Cildi aydınlatmaya ve dengelemeye de yardımcı olur. Kahverengi lekelerin kaybolmasına katkı sağlar ve görünmelerini önler. Kokulu formüle sahiptir. Sabun ve paraben gibi zararlı maddeler içermez.
Bioderma White Objective Serum uzun süreli etki için kademeli olarak salınan C Vitamini lekelenmelerin önüne geçmeyi amaçlar. Glikolik asidin yoğun soyulma etkisi, pigmentlerin yok edilmesine de katkı sağlar. Daha aydınlık ve parlak bir cilde sahip olmanıza da yardımcı olur. Cildin kirden, yağ fazlasından ve makyajdan temizlenmesine de yardımcı olan Bioderma White Objective leke kremi, cildin ışıldamasına ve renk bozulmasına karşı da korunmasına yardımcı olmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyucu etkisi de bulunan bu ürünler, özellikle lekeli ciltlerin kullanımı için geliştirilmiş ve cildi lekelerden arındırmaya yardımcı olmaktadır.

bioderma-white-objective.jpg (55 KB)
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
142,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı