x
-%20
Avene Cicalfate Lotion - Açık Yara Kapatıcı ve Onarıcı Losyon 40 ml

Avene Cicalfate Lotion - Açık Yara Kapatıcı ve Onarıcı Losyon 40 ml

Daha fazla Avene ürünü
Barkod: 3282779048637
- ,
5/ 5
Ürünü kullandım, gayet iyi :) Tavsiye ederim..
- ,
5/ 5
25

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
52,00 TL
41,60 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Avene
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 02.12.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Avene Açık Yara Kapatıcı ve Onarıcı Losyon cilt yüzeyinde oluşan açık ve sızıntılı tahrişleri onarmak için kullanılan bir losyondur. Cilt kuruluklarını ve kızarıklıklarını hassas bir şekilde onararak sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.
Avene Cicalfate Açık Yara Kapatıcı ve Onarıcı Losyon

Ciltte oluşan açık ve sızıntılı yüzeysel tahrişler için kullanılan bir losyondur. Sükralfat maddesi, Bakır ve çinko, Silikatlar içerir. Pişikler, kesikler, su toplaması, sıyrıklar, dikişler, ağız çevresinde oluşabilecek pek çok sızıntılı oluşumlarda kullanılabilir. İçerisinde Avene Thermal suyu bulunmaktadır.

Cildin yapısı ve buna bağlı olarak da ihtiyaçları belirlenerek bu bakımların yapılması son derece önemlidir. Avene markası cilt, vücut, el, ayak, tırnak bakım ürünlerini ve güneş koruyucularını içerir. Avene Cicilfate Losyon, cildinizin bütünlüğünün bozulmasına neden olan açık ve sızıntılı derin tahrişler için kullanıma uygundur.

Avene Cicalfate Açık Yara Kapatıcı ve Onarıcı Losyon Özellikleri


Vücuda Etkisi:
 Cildinizde oluşan yüzeysel ve sızıntılı tahriş oluşumlarında düzelme sağlamaya yardımcı olmak için çalışan bir losyondur. Avene termal suyu ile içeriği zenginleştirilmiştir. Yetişkin ve çocukların kullanımı için tasarlanmış olan ürün, hassas ciltlerde de kullanılabilir. Sızıntıyı emerek tahrişin yatışmasına ve bölgenin rahatlamasına yardımcı olur. Alkol, renklendirici maddeler ve parfüm içermemektedir. Taze dokunun yeniden oluşmasını desteklemek için yardımcıdır. Alerji yapma riski en minimum seviyede tutularak tasarlanmıştır. Gözeneklerde tıkama yapmaz. Sızıntılı tahrişlerde rahatlama sağlamaya yardımcı bir üründür.

Uygulanan Bölge: Cildinizde tahriş olmuş alanlara uygulayınız.

Kullanım Şekli: Kullanacağınız alanın temizlenerek kurulanmasının ardından çalkaladığınız ürünü ucunda bulunan aplikatör yardımı ile sızıntılı alana günde iki kere uygulayabilirsiniz. Gözünüzden sakınarak kullanınız.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Açmak için sola ve kapatmak için de sağ tarafa doğru çeviriniz ve açmadan önce çalkalayınız. Hasarlı olan bölge çok iyi temizlendikten sonra, Avene Cicalfate Lotion iyice çalkalanarak hasarlı bölgeye günde iki kez uygulanır.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.