x
-%20
Avene Antirougeurs Fort - Hassas Ciltlerde Kızarıklık Giderici Krem 30 ml

Avene Antirougeurs Fort - Hassas Ciltlerde Kızarıklık Giderici Krem 30 ml

Daha fazla Avene ürünü
Barkod: 3282779310741
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
89,00 TL
71,20 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Marka : Avene
Ürün Serisi : Cilt Hastalıkları
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 02.12.2016 - Cuma
Özet Bilgi : Ciltte çeşitli nedenlerle oluşan geçici veya kalıcı kızarıklıkları onarmak için geliştirilen Avene Hassas Ciltlerde Kızarıklık Giderici Krem hassas bakım uygulayarak cildin pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi besleyerek korur.
Avene Antirougeurs Fort Hassas Ciltlerde Kızarıklık Giderici Krem

Açık tenlilerde, kılcal damarın yüzeye yakın olması ve kan dolaşımının hızlı olması kızarıklığa neden olur. Soğuk hava, güneş, buhar, bazı ilaçlar, stres, baharatlar ciltte kan dolaşımını hızlandırır. Isı değişikliği, soğuk, rüzgar, tahriş eden ürünler hassas ciltlerin ani tepki vermesini sağlar. Kızarıklıklar ani oluşur, rahatsız edici görüntüye sebep olur. Hassas ciltler dışında kuru, karma ve yağlı ciltlerde de görülebilir. Stres, kan dolaşımını hızlandıran ısı değişikliği, alkol, baharatlar ani kızarıklıklara sebep olur. Sürekli görülen kızarıklıklarda, damarlar hızla genişler, sonra normale döner. Yanaklarda daha çok bellidir. Rozasea (güçlü kızarıklıklar), bazı damarlar aşırı genişler ve gözle görülür hal alır.

Avene ürünlerini, termal suyun özelliklerinden yararlanarak geliştirmiştir. Ciltte oluşan bazen kalıcı bazen geçici kızarıklar, istenmeyen ve rahatsız edici görüntüdür. Özellikle hassas ciltlerde,soğuk-sıcak hava, duygu değişikliklerinin etkisiyle, küçük damar çatlamalarıyla kızarmalar görülebilir.Canlı yapıda olan cilt, sürekli bakım, koruma ve onarım için dışarıdan desteğe ihtiyaç duymaktadır. Avene Antirougeurs Fort Hassas Ciltlerde Kızarıklık Giderici Krem cilt kızarıklıklarını gidererek bakım sağlar.

Avene Antirougeurs Fort Hassas Ciltlerde Kızarıklık Giderici Krem Özellikleri

Vücuda Etkisi: Cilt kızarıklıkları yaşayan ciltler için tasarlanmış olan bir üründür. Bölgesel kızarıklıkları rahatlatarak yatıştırmak için kullanılabilir. Cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı korumaya da yardımcı olur. Paraben içermeyen ürün, bitkisel aktiflerle formüle edilmiştir. Avene Termal suyu içermektedir. Cildin rahatlamasını sağlar. Bölgesel kızarıklık sorunu yaşayan ciltlerde rahatlama sağlamaya yardım eder.

Uygulanan Bölge: Yüz bölgenize uygulayınız. Göz ve ağız ile direkt temas etmeyiniz.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cildinizi yavaşça sıktıktan sonra parmaklarınızla hafifçe yediriniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Temiz cilde akşamları uygulanması tavsiye edilir. Günde 1 defa uygulanır.

 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
HemoClin - HemoClin Jel HemoClin Jel 30,00 TL
HemoClin - HemoClin Sprey HemoClin Sprey 40,00 TL
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.