x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Jowae Clarifying Mineral ... Jowae Purifying Clay Mask... Jowae Replumping Water Ma... Isolde Anti Aging Beyaz K... Isolde Black Mask 150 ml... Isolde Anti-Aging Kil Mas... Eos Kleenex 3'lü Set... Caudalie Moisturizing Cre... Garnier Saf Kömür Siyah K... Garnier Saf Kömür Siyah K...
Sırala:
Sırala:

Yüz Maskeleri

Yüz maskeleri; ciltte oluşan siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesinde etkili olan, cildin rahatlamasına yardımcı olarak, cildi besleyen ürünlerdir.Yüz maskeleri, kişiden kişiye göre farklılık gösterir, kuru cilt tipleri, yağlı ve normal cilt tipleri için ayrı ayrı maskeler mevcuttur. Yüz maskeleri, kuvvetli güzelleştiricilerdir. Ve içerdikleri öz karışımları ile doğal yoldan elde edilen maskelerden daha etkilidirler.

Evimde yüz maskeleri hazırlamak yerine neden hazır alayım ki?

Evet, bu sorgulama geçmişten bu yana kadınların doğal güzellik hayranlığından ileri gelir. Doğal güzellik, sadece kendi imkânlarınla yapabildiğin bir maskeyi yüze uygulamakla aynı şey değildir. Elbette birden fazla tarif ve yarar sağlayan bitkisel karışımlar elde edilebilir. Fakat hazır aldığımız bir yüz maskeleri ürününün içindeki öz tarifi tutturmak neredeyse imkânsızdır. Yüz maskeleri ürünlerinin içersinde hem doğal karışımlar hem de yüzünüzü nemlendiren, canlandıran doğal maddeler bulunur. Bununla beraber hepsini aynı anda emmeye çalışan yüz, oldukça canlı bir görüntüye sahip olacaktır. Evde yaptığımız maskelerde cilt tipimize tam olarak uyum sağlayacak miktarları tahmin etmemiz oldukça güçtür. Oysa hazır yüz maskelerde bu ayrım paketlerin üzerinde kendiliğinden yer almakta ve sizi bilgilendirmektedir. Yüz maskeleri ürünlerinin bir diğer özelliği ise; evde yapılan maskelerin yanında daha çok uygulanması kolaylık sağlayan unsurlara sahip olmasıdır. Bu ürünler sizi, yormadan sadece güzelliğiniz için açıp uygulamanızı bekler.Nar ecza da birbirinden farklı, birden fazla yüz maskeleri çeşidi bulabilir ve içeriklerine göre ihtiyacınız olana sahip olabilirsiniz.

Yüz maskeleri uygulamadan evvel dikkat edilecek unsurlar nelerdir?

Yüz maskelerini uygulamadan evvel mutlaka kullanma talimatını okuyunuz ve ona uyunuz. Yüzünüzde herhangi bir sivilce, yara veya cilt sağlığı ile ilgili bir sorun var ise; kesinlikle bir uzmana danışmanız gerekmektedir.Her zaman olduğu gibi, maske uygulamasından evvel de yüzümüzü temizlemeliyiz. Kadınlarda yumuşak bir cilde, erkeklerde mutlaka sakalsız cilde uygulanması önerilir. Yüz maskelerini göz çevrenize uygulamamanız gerekir. Ve maske uygulama işlemini hızlı bir şekilde yapmaya çalışmamalısınız. Maske yüzünüzdeyken fazla mimik hareketleri yapmamalı, durgun pozisyonunuzu olumlu sonuç alabilmek için korumalısınız. Yüz maskeleri işlemi bittikten sonra yüzü, ılık su ile durulayarak, cilde nemlendirici sürmek faydalı olacaktır.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.