sadsad x
asdasd

Caudalie VinopureFransız bir dermo-kozmetik markası olan Caudalie, kurulduğu ilk günden beri güzellik sektöründe kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Markanın hikâyesi Mathilde'in ailesinin bir bağ bozumunda Bordeaux Eczacılık Üniversitesi Laboratuvarları'nın direktörü olan Profesör Joseph Vercauteren tanışması ve profesörün üzüm çekirdeğinin ne kadar güçlü bir antioksidan olduğunu bahsetmesiyle başlar. Bunun üzerine birlikte çalışmaya başlayarak markayı kurarlar. Günümüzde adından oldukça söz ettiren bir marka olmasının en önemli nedeni formüllerini mümkün olduğunca saf tutması ve ürünlerinin kalitesidir. Mathilde geliştirdikleri ürünleri kendi deneyimleyerek en iyi deneyimi size sunmak için her gün çabalamaktadır.


Caudalie, neredeyse bütün ürünlerinde üzüm çekirdeği ve asma yaprağı ekstrelerini kullanır. Bu iki güçlü bileşen ile cildinizi hem nemlendirmeye hem de daha iyi bir görünüme kavuşturmaya çabalar. Formüllerinde cildinize zarar verebilecek paraben, mineral yağ gibi zararlı maddeler kullanmaz. Yaşanılabilir bir hayata önem veren marka, doğaya ve yaşama saygı felsefesini belirlemiştir. Çevreye zarar vermeden ürünlerini tasarlar. Plastik ambalajlar kullanmaz. Geri dönüşüme önem verir. Hayvanlar üzerinde test yapmaz.
Caudalie Vinopure; cilt sorunlarının günlük yaşamı etkilediği kişiler için geliştirilmiş bir seridir. Akne ve sivilce gibi sorunlar sabah birden bire cildinizde karşılaşabileceğiniz olumsuz bir durumdur. Vinopure; bu tarz durumların önüne geçmenize yardımcı olarak cildinizin dengelenmesi için çabalar.
Akne Karşıtı Matlaştırıcı Fluid Krem; karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş matlaştırıcı etkili bir nemlendiricidir. Cildinizin nem dengesinin kurulmasına yardım eder. Parlama gibi sorunların giderilmesi için destek verir. Sebum fazlasının giderilmesi için çabalar. Cildinizin pürüzsüz bir doku kazanması için yardım eder.


Akne Karşıtı Serum; yağlı ve karma cilt tiplerinin yanı sıra cildinde kızarıklık ve açık gözenek sorunları olan kişiler için de uygundur. Özel formülünde yer alan bileşenler ile cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek kızarıklık gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Gözenekleri sıkılaştırarak cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Akne ve sivilce gibi sorunlarla başa çıkmanız için çabalar. %100 doğal bir formüle sahiptir.


Akne Karşıtı Arındırıcı Tonik; karma cilt tiplerinin kullanımı için geliştirilmiş olan bir toniktir. Cildin sebum açısından dengelenmesine yardım eder. Cildi arındırır. Gözeneklerin sıkılaşmasına destek olarak cildin pürüzsüz bir görünüm kazanması için destek verir. Yağlı cilt tiplerinin de kullanımına uygundur. Cildinizin sebum açısından dengelenmesi için çabalar.

Caudalie Vinopure

Caudalie VinopureFransız bir dermo-kozmetik markası olan Caudalie, kurulduğu ilk günden beri güzellik sektöründe kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Markanın hikâyesi Mathilde'in ailesinin bir bağ bozumunda Bordeaux Eczacılık Üniversitesi Laboratuvarları'nın direktörü olan Profesör Joseph Vercauteren tanışması ve profesörün üzüm çekirdeğinin ne kadar güçlü bir antioksidan olduğunu bahsetmesiyle başlar. Bunun üzerine birlikte çalışmaya başlayarak markayı kurarlar. Günümüzde adından oldukça söz ettiren bir marka olmasının en önemli nedeni formüllerini mümkün olduğunca saf tutması ve ürünlerinin kalitesidir. Mathilde geliştirdikleri ürünleri kendi deneyimleyerek en iyi deneyimi size sunmak için her gün çabalamaktadır. Caudalie, neredeyse bütün ürünlerinde üzüm çekirdeği ve asma yaprağı ekstrelerini kullanır. Bu iki güçlü bileşen ile cildinizi hem nemlendirmeye hem de daha iyi bir görünüme kavuşturmaya çabalar. Formüllerinde cildinize zarar verebilecek paraben, mineral yağ gibi zararlı maddeler kullanmaz. Yaşanılabilir bir hayata önem veren marka, doğaya ve yaşama saygı felsefesini belirlemiştir. Çevreye zarar vermeden ürünlerini tasarlar. Plastik ambalajlar kullanmaz. Geri dönüşüme önem verir. Hayvanlar üzerinde test yapmaz. Caudalie Vinopure; cilt sorunlarının günlük yaşamı etkilediği kişiler için geliştirilmiş bir seridir. Akne ve sivilce gibi sorunlar sabah birden bire cildinizde karşılaşabileceğiniz olumsuz bir durumdur. Vinopure; bu tarz durumların önüne geçmenize yardımcı olarak cildinizin dengelenmesi için çabalar. Akne Karşıtı Matlaştırıcı Fluid Krem; karma ve yağlı ciltler için geliştirilmiş matlaştırıcı etkili bir nemlendiricidir. Cildinizin nem dengesinin kurulmasına yardım eder. Parlama gibi sorunların giderilmesi için destek verir. Sebum fazlasının giderilmesi için çabalar. Cildinizin pürüzsüz bir doku kazanması için yardım eder. Akne Karşıtı Serum; yağlı ve karma cilt tiplerinin yanı sıra cildinde kızarıklık ve açık gözenek sorunları olan kişiler için de uygundur. Özel formülünde yer alan bileşenler ile cilt tarafından hızlı bir şekilde emilerek kızarıklık gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Gözenekleri sıkılaştırarak cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Akne ve sivilce gibi sorunlarla başa çıkmanız için çabalar. %100 doğal bir formüle sahiptir. Akne Karşıtı Arındırıcı Tonik; karma cilt tiplerinin kullanımı için geliştirilmiş olan bir toniktir. Cildin sebum açısından dengelenmesine yardım eder. Cildi arındırır. Gözeneklerin sıkılaşmasına destek olarak cildin pürüzsüz bir görünüm kazanması için destek verir. Yağlı cilt tiplerinin de kullanımına uygundur. Cildinizin sebum açısından dengelenmesi için çabalar.

Caudalie Premier Cru
Sıralama seçin
%25
Kargo
Bedava
%25
205,00 TL
153,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
245,00 TL
183,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı