x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Schwarzkopf BC Bonacure S... Organicum Intensive Anti ... Bioxcin Genesis Saç Dökül... Kerastase Specifique Kepe... Kerastase Specifique Hass... Kerastase Resistance Exte... John Frieda Luxurious Vol... Rich Pure Luxury Silk Oil... Cosmed Hair Guard Yeniley... Kerastase Elixir Ultime S...
Sırala:
1 2 3 .... 6 7 8
Sırala:
1 2 3 .... 6 7 8

Saç Serumu

Saç serumu; saç ürünleri içerisinde, daha çok kıvırcık saçlara , düz ve yumuşak bir görünüm vermek için kullanılan bir üründür.Sadece kıvırcık saçlara has olmayan saç serumu, kalın telli saçları da yönetilebilir hale getirmek için kullanılabilir. Saç kök tipleri birbirinden farklıdır. Kuru ve yıpranmış saç tiplerinde saç serumu daha çok tercih edilir. Genel olarak saç serumu; her saç tipine göre faydalı konumlanmıştır. Saç serumları yeni saç oluşumunu desteklediğinden ötürü, saçların onarılmasına yardımcı olan bir üründür.

Saç serumunun özellikleri nelerdir?

Saç serumunu düzenli ve aksatmadan kullandığınız taktirde saçlarınız istediğiniz bir duruma gelerek sağlıklı bir görünüm kazanacak. Saçınızın sağlığını tamamen kaybedecek kadar kötüleşmesine izin vermeyin.Saç serumu saç dökülmesini ciddi oranda durdurur. Saçlara hacim ve dolgunluk kazandırır.Saçların hızlı uzamasına yarımcı olur. Minik tüycükleri besleyerek yeniden saç haline gelmesini desteklemektedir. Kalın, elektriklenen saçlara yumuşak bir görünüm vererek yönetilebilir bir hale getirir.Saçların pürüzsüz görünmesinde yardımcı olmaktadır. Kıvırcık saçların buklelerinin daha belirgin, daha dolgun görünmesine yardımcıdır. Düz ve dalgalı saçların daha düzgün görünmesini sağlamaktadır.

Isıveren şekillendiricilere karşı saçı koruma görevi vardır. Saç dökülmesini engellemektedir. Saç serumları, kırılan uçları düzleştirmede son derece işe yaramaktadır. Parmaklarınızın arasına bir damla alarak, yıpranmış saç uçlarına uygulamanız saç kırıklıklarının düzleşmesinde son derece yardımcı olan bir uygulamadır. Saç derisinde biriken yağ hücrelerinin fazla olması, terleme, hormonal dengesizlikten ya da düzensiz şampuanlamadan kaynaklanıyor olabilir. Saç derisindeki bezlerden gelen salgılar saç tellerinin üzerini kaplayarak toz ve kirler saçta toplanmasını sağlar.Bundan dolayı saçlar yağlı, cansız ve donuk görünüme bürünmektedir. Saç bakım serumları bu etkenlere karşı savaşmak için üretilmiş olan ürünlerdir.

Saçlar neden saç serumuna ihtiyaç duyar?

Saçlar zaman zaman onarılmaya ve bakıma ihtiyaç duyar. Çevresel etkenler yüzünden deforme olmuş saçlar, genetik etkenlerle de sağlığını yitirir ve oldukça onarılması zor bir döneme girer. Başta dökülme olmak üzere, saçlar birden fazla bakıma ihtiyaç duyar. Saç serumu, saça gereken özeni vermeye yeterli tüm özellikleri taşır. Hücre yenilenmesini desteklediğinden ötürü saç serumu tercih edenler; zayıf ve güçsüz saçlarına kavuşma isteği ile uygulamadan vazgeçmezler.Saç güneş ışınlarından da etkilenir. Bu etkilenme biçimi, saçın UV ışınlarından olumsuz etkilenmesi anlamına gelmektedir, zararlı ışınlar saçı soldurur ve yıpratır. Saç serumu saçların pürüzsüzleşmesine yardımcı olarak, onları Uv ışınlarının saça verdiği zararlara karşı korur.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.