sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
190,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Farmona

Farmona Üretim Tesisi 1997 yılında Güney Polonya’nın Krakow şehrinde kurulmuştur. Farmona güvenlilir yapısı ile sürekli olarak müşteri portföyünü artırmıştır. Firma geliştirdiği ürün yelpazesi ile Avrupa standartlarına uygun olarak ürün geliştirmektedir. Son teknolojiyi kullanan firma, ar-ge merkezi ile her sene farklı kozmetik dalında ürün geliştirmektedir ve ödül kazanmaktadır. Farmona Laboratuvarı, saç, yüz, vücut bakımı kategorilerinde doğal olarak oluşturduğu ürün yelpazesi ile dünyada hatırı sayılır firmalar arasında yer almaktadır. Modern işletmesi ile BMS sistemini kullanarak ısı geri kazanım düzeneğini oluşturmuştur. Üretimin tamamı ISO sertifikaları ile belgelendirilmiştir. Her ürünü kalite kontrol aşamasından geçerek piyasaya sürülmektedir. Firmanın markalarından olan Dermacos, cilt bakım ürünleri ile adından fazlaca söz ettirmektedir.

Bilindiği gibi cilt bakımı son derece önemlidir. Cildimiz gün içerinde fazlaca olumsuz etkiye maruz kalır. Hava kirliliği, toz, stres, sigara dumanı gibi etkenler cildi yorar ve zarar verir. Gün sonunda doğru bir bakım yapılması mecburidir. Sonraki güne cildi hazırlamak gerekir. Bunun dışında genetik faktörler, bazı rahatsızlıklar da cildin sağlığını bozabilir bu durumda da cildi korumaya alacak doğru marka ürünlerine ihtiyaç vardır. Ciltte oluşan akne, kırışıklık, kuruluk, yağlanma, hassaslaşma cildin sağlığını bozarak kötü görüntüye neden olur. Sağlıklı bir cilde kavuşmak için cilt problemlerinin doğru tespit edilmesi ve sonrasında doğru ürünlerle düzenli bakım yapılması gerekmektedir. Ciltte meydana gelen her türlü deformasyon için geliştirilmiş ürünler mevcuttur. Doğru ürünü kullanarak cilde ideal bakım sağlar ve sağlıklı olmasına yardımcı olabiliriz. Bu noktada cilt sorunlarına yönelik olarak geliştirmiş olduğu ürünleri ile piyasada adından söz ettiren cilt bakım markası Dermacos ile doğru bakımı tadabilirsiniz. Ürünleri Farmona Laboratuvarı'nda özel olarak geliştirilmiştir. Dermacos geliştirdiği serileri ile tam bir bakım sağlar.

Akneli, yağlı ve karma ciltler için geliştirmiş olduğu serisi: Dermacos Anti Akne Serisi, içeriğinde Salisilik Asit, Malik Asit, Glikolik Asit-Glukonolakton, Laktik Asit, Sitrik Asit bulunur. Seri içerisinde gözeneklere derinlemesine nüfuz ederek yağı, kiri, makyajı vb. tahrişe kuruluğa neden olmaksızın temizleyen yağ dengesini düzenleyen, yeni akne, siyah nokta ve sivilcelerin oluşmasını engelleyen Derin Temizleme Jeli bulunur. Serinin bir diğer ürünü olan canlandırıcı ve sıkılaştırıcı tonik ile, cilt sıkılaşarak canlılık kazanır. Gündüz kremi, gece kremi, leke önleyici ve maske de serinin tamamlayıcı ürünleri arasında yer alır. Bu ürünlerle cildi nemlendirerek sıkılaşmasına ve sivilceye neden olan bakterilerden arınmasına yardımcı olabilirsiniz.

Dermacos'un bir diğer serisi Anti-Spot'tur. İçerdiği Sepicalm Whitening Complex ile lekeli ciltler için mükemmel bir ürün yelpazesine sahiptir. Seri, lekeli ciltler için giderici etkiye sahiptir. İçerdiği patentli kompleks sayesinde kahverengi lekelerin giderilmesine yardımcı olur. İçerisindeki glikolik asit peelingi ile leke yoğunluğunu azaltır. Çeşitli meyve ve bitki asitlerinden oluşmuş Beyazlatıcı Kompleks içerir. İçeriğindeki yeşil limon, nilüfer çiçeği, akdut, E ve C vitaminleri ile doğru ve ideal bakımı sağlar. Serinin diğer ürünleri, leke önleyici gece ve gündüz kremi, yoğun leke açıcı serum, leke önleyici el kremidir. Bu ürünlerde leke giderici özellikleri ile cildi kahverengi lekelerden kurtarır ve canlılık sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı