x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Sawpoo
Sırala:

Sawpoo

Saçı arındırmak ve temizlemek saç için bakımdan çok daha fazlasını ifade etmektedir. Saç sağlığının korunması, kepeklenmeye engel olmak, kabuklanmayı önlemek, saç dökülmesinin önüne geçmek amacıyla son derece önemli bir rutindir. Saç derisi oldukça hassas bir yapıya sahiptir ve bu nedenle kullanılacak ürünlerin doğal içeriğe sahip olması gerekmektedir.

Saç problemi yaşayan insanlardaki sorunları kimyasal içeriği yüksek ve işlevsellikten tamamen uzak ürünler yerine bilimsel ürünlerin kullanılarak kalıcı olarak çözülmesini kendisine kuruluş felsefesi edinen ve bu sektörde 2004 yılında uzman doktorlar tarafından kurulan Sawpoo markası yıllardır güvenle hizmet veren profesyonel bir saç bakım markasıdır.

Biotin, saç kalitesini arttıran, saçın yapısını onararak doğal uzama sürecini önemli derecede hızlandıran bir vitamindir. Sawpoo ise ürünlerinde biotin vitaminini içeren bir markadır. Ayrıca içeriğindeki ısırgan otu sayesinde, saç dökülmesine engel olur, kepeklenmeyi önler ve saçın yüksek seviyede hacim kazanmasını sağlar. Saçı güçlendirir ve yıpranmasını önler. Saçların çabuk yağlanmasına engel olur ve bu sayede dolgunluğunu uzun süre korur.

Saçları ağırlaştırmadan doğal bir parlaklık kazandıran eşsiz bileşenleri ile saç problemlerine doğal ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Güneş ışığının zararlı etkilerinden profesyonel bir koruma sağlarken dayanıklılığını da arttırmaktadır. Sağlıkla ışıldayan saçların anahtarı olan Sawpoo ürünleri, saw palmetto içeriği ile saç köklerini besleyerek nazikçe temizler ve saç derisini rahatlatır.

Bir şampuandan çok daha fazlasını sunan Sawpoo ürünleri, zengin içeriği sayesinde saçlara mükemmel bir yumuşaklık kazandırarak saç derisinde problem yaşanmasını önler.

Eğer yıpranmış saçlara sahipseniz veya saç problemleri yaşıyorsanız yani bir temizleyiciden çok daha fazlasına ihtiyacınız varsa Sawpoo ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.