x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Ocean
Sırala:
1 2

Ocean

Orzaks firmasının markası olarak 2004 yılında bir grup eczacı, hekim ve yatırımcı tarafından oluşturulan Ocean, sağlık alanında adeta devrim yaratmıştır. Omega 3 desteği sunan marka sağlık standartlarının üzerinde sunduğu kalite ve hizmet ile herkesi şaşkına çevirmiştir. Belirgin özelliği dünya standartlarına göre saflığın 10 katını yakalamış olmasıdır. Tüketicisine keliteli malzeme sunan marka, saf balık yağını bu kalite anlayışı ile sunmaktadır. Türkiye'de alanında bir numara olan marka, saf ve konsantre ürünler geliştirmektedir. Ocean, likit ve kapsül formları ile ürün yelpazesini geniş tutmuştur. Ürün çeşitliliği ile her kesime rahatlıkla hitap eder. Ürünleri tartışmasız Türkiye'de 1. sıradadır. IFOS (International Fish Oil Standart) tarafından her seride analiz edilen Ocean; saflık, tazelik, güvenilirlik, kalite ve içerik garantisini tüketicilerine garantiler. ürünleri 5 yıldız almıştır ve Dünya Sağlık Örgütü ve Beslenme Konseyi'nin limit değerlerinin 10 katı saflığa ulaşmıştır. Bu olağanüstü bir başarıdır. Zararsız saf ve sağlıklı ürünleri ile kullanıcılarını destekler, korur ve gelişimlerine katkı sağlar.

Ocean, tamamen doğal içeriklidir. Yaz ve kış kullanıma uygun ürünleri A ve D vitaminleri içermediğinde rahat kullanımlıdır. Trigliserid yapıdaki ürünleri yüksek emilim sağlar. Doğal formu ile Üstün Tat Kalite Enstitüsü’nden tescilli lezzet sahibidir. Çocuk ve yetişkinlerin güvenle ve keyifle tüketeceği Ocean Omega 3 serisi ile gereke Omega 3 desteğini sağlamak mümkündür.
Ocean Balık Yağları IFOS'tan 5 yıldızlı kalite onayı almıştır. Her serisi test edilmiştir. Balık yağı kapsülleri trigliserid formdadır ve böylelikle yüksek emilime sahiptir. Ürünleri balık jelatininden üretilmiştir ve doğal limon aromalıdır.

Ocean Balık Yağı, her partide IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından test edilmiştir. Böylece, GOED (Küresel EPA ve DHA Organizasyonu, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve EU (Avrupa Birliği) standartlarına uygun biçimde tasarlandığı kesin bir üründür. Günlük multivitamin, çinko ve Omega 3 ihtiyacını karşılar ve portakal konsantresi, bal ilavesi ile gereken desteği sunar. Ürün tamamen saftır, kimyasal içermez, ağır metal ve toksik bileşenlerden arındırılmıştır. Portakal aroması ile benzersiz keyif imkanı sunar.

Ocean Plus 1200 mg, temiz ve derin su balıkları avlanarak hemen işlem görür ve ürün haline getirilir. Ürün, IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından test edilir. GOED (Küresel EPA ve DHA Organizasyonu, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve EU (Avrupa Birliği) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürünler kesinlikle ağır metal ve toksik madde içermez. WHO'ya göre 10 kat saftır. Kaliteyi garantileyen ürün A ve D vitamini içermeyen bileşime sahiptir. Yaz-kış alınması gerekli olan Omega 3 ihtiyacını eksiksiz karşılar. Üründe balık tadı ve kokusu bulunmaz ve rahatsız edici içeriğe sahip değildir. Ocean 500 mg balık jelatininden üretilmekte olup, doğal limon aromasıyla benzersiz içim sunar.

Ocean kalitelidir, saf ve sağlıklı ürünleri ile tam destek sağlar. Omega 3 desteği sunan ürünleri ile geniş yelpazade hizmet sunar. Türkiye'nin 1 numarası olan Ocean ile sizde doğru tercih yaparak Omega 3 takviyesi sağlamanız mümkündür.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.