sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
169,90 TL
144,42 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
169,90 TL
144,42 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
119,90 TL
101,91 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Fondöten Çeşitleri

Toleraine serisiyle cildin ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde karşılayan La Roche Posay, derinlemesine etkiye sahip ürünlerden oluşmaktadır. Serideki tüm ürün çeşitlerinde temel amaç, dış etkenlere karşı cilt direncini artırmaktır. Bunun için doğal bariyeri onarmaya yardımcı özel içeriklere yer verir. Gözenekleri nemlendirir, cilt yüzeyinin nefes almasını sağlar. Yağ salgılama sistemini dengelemesinde etkilidir. 
Ciltte görülmesi istenmeyen bölgeleri kapatmak istediğinizde bunu cilde zarar vermeden yapmak istersiniz. La Roche Posay Fondöten tam bu noktada beklentinize yanıt verecektir. Cilde zarar vermeden, gözeneklerin beslenmesine katıda bulunarak kapatıcılık sağlar. Uzunsüre etkisini devam ettirir, ton farklılıklarının da giderilmesinde etkilidir. Sıvı forma sahip fondöten, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruma sağlar. Farklı renk seçenekleri olduğu için kendi cildinize en uygun ürünü temin edebilirsiniz. 
Matlaştırıcı bir kapatıcıya ihtiyacınız olduğunda La Roche Posay Toleriane Compact ideal bir formül sunar. Mineral fondöten, özellikle karma ve yağlı ciltlere yönelik geliştirilmiştir. Tıkanmaya neden olmadan ton farklılıklarını giderir, pürüzsüz bir görüntü verir. Hassas ince derinin olduğu göz çevresini zarar vermeden kapatır. Tahriş olmuş, kızarık bölgelerin yok olmasında etkilidir. Nem ve yağ dengesinin korunmasında faydalıdır.
Sürmeesnasında fondöteni parmak ucuyla cilde yedirmek gerekir. Bu şekilde eşit biçimde ürünün dağılımı mümkün olacaktır. Ayrıca hem doğal hem de uzun süre kalıcı olmasını sağlarsınız. Fondöten, benekler halinde sürülmeli, birden, çok miktarda uygulanmaktansa az miktarda yedirilerek çoğaltılmalıdır. Maske gibi görüntü oluşmaması için bu detay önemlidir. Sürme yönüne gelince ortadan kenara doğru yayılması gerekir. Boyun ve kulaklarla arasında ton farkı olmamalıdır. Sürülen fondöten, yüzünüzde bütün halde görünmelidir. Bu yüzden gözaltları ve göz kapakları da unutulmamalıdır.
Uyguladığınız fondötenin son aşamasında nemli ve temiz bir sünger yüzünüzde gezdirilmelidir. Bu şekilde profesyonel bir makyaj görüntüsü verebilirsiniz. Sonraki aşamalara geçmeden önce bir süre ciltte emilmesi gerektiğini de unutmamak gerekir. Eğer büyük bir pürüz varsa ve fondöten sürmenize rağmen belli oluyorsa kapatıcı takviyesi almanız faydalı olacaktır.
Kullandığınız La Roche Posay fondöten çeşitleri doğru bir uygulama olmadığı zaman istenen sonucu vermeyebilir. Bu nedenle bahsedilen ayrıntılara önem vermek gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı