sadsad x
asdasd

La Roche Posay Effaclar Duo

Sıralama seçin
%15
%15
109,90 TL
93,41 TL
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Effaclar Duo

La Roche Posay Effaclar Duo, cilt kusurlarını kapatmayı amaçlayan; cildin daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlayan; dermokozmetik bir üründür. Ürün içeriği doğal kaynaklı olup; daha çok akne oluşumuna elverişli yani yağlı ciltler için önerilmektedir. La Roche Posay Effaclar Duo, düzenli kullanım sonucunda en az 8 gün içerisinde sonuç göstererek, daha sağlıklı bir görünüm kazanmayı sağlar. Cildin daha pürüzsüz ve ipeksi görünmesini sağlayan krem, jel kıvamında olup; kolayca kullanılmaktadır.

Cilt temizliğinin ardından makyaj için ön hazırlık niteliği taşıyan krem, mükemmel bir makyaj bazı özelliği taşımaktadır. Cilt üzerinde yapışkan bir his bırakmayan jel krem, kullanıcılar tarafından mükemmel sonuç alındığı yönünde yorumlanmaktadır. Ürün ile birlikte yine La Roche Posay Fondötenleri tercih etmek, doğal ve sağlıklı bir cilde sahip olmayı sağlamaktadır. La Roche Posay Effaclar Duo, sabah güne başlarken makyaj öncesinde kullanılarak, cildin gün boyunca sorunsuz görünmesini sağlar. Ürün kullanıldıktan sonra doğal yatışma sağlayarak cildin sakinleşmesini sağlamaktadır. Akşam makyajından önce makyaj bazı olarak kullanılabilen La Roche Posay Effaclar Duo, parmakların ucu ile uygulanabilir özelliktedir.

La Roche Posay Effaclar ise yağlı ve akneye müsait ciltler için tam bakın uygulayan, dermokozmetik ürün serisidir. Seri içerisinde La Roche Posay Effaclar Duo, Effaclar Jel, Effaclar Tonik ve Effaclar temizleyici krem yer almaktadır. Makyaj öncesi kullanmak isteyen kişiler La Roche Posay Effaclar Duo ürününü tercih edebileceği gibi, Effaclar tanışma kitini satın alarak, tam anlamı ile cilt bakımı sağlanabilir. La Roche Posay Effaclar Duo, cilt kusurları olan kişilerin sorunsuz bir cilde sahip olarak görünmesini sağlayan bir cilt bakım ürünüdür. Yalnızca günlük çözüm üretmeyen krem ile yeni pürüzlerin oluşması da önlenebilmektedir. İçerisinde bulunan procerad maddesi, lekeli görünen cildin daha pürüzsüz hale gelmesini sağlar. Mannose maddesi ile cildin yeniden yapılanması sağlanırken; içerisindeki APF maddesi de cildin dengeli bir şekilde nem oranında kalmasını sağlar. İçeriğinde bulunan potasyum, sodyum, gliserin, polisorbit, su ve vitamin maddeleri ile cildin doğal bir görünüm kazanmasını sağlayan La Roche Posay Effaclar Duo, doğal kaynaklı bir dermokozmetik üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı