sadsad x
asdasd
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü

La Roche Posay Nemlendirici Kremleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
%15
99,90 TL
84,92 TL
%15
%15
84,90 TL
72,16 TL
%15
%15
124,90 TL
106,17 TL
%15
%15
104,90 TL
89,16 TL
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Nemlendirici Çeşitleri

La Roche Posay Nemlendirici türleri birçok serinin karışımı olarak düşünülebilir. Cildin farklı ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşitleri güçlü formüllerle desteklenmektedir.
Ciltte kuruluk ve nem kaybı yaşlanmaya neden olur. Tahriş ve atopiye eğilim, nem dengesi bozulan kuru ciltlerde görülür. Dış etkenlerin zararlarına karşı güçlü bir cilt yapısı oluşturmak için, ideal denge aranmalıdır.
Nemlendiricinizin parlama karşıtı olmasını istiyorsanız La Roche Posay Effaclar Matt Parlama Karşıtı Krem beklentilerinizi karşılayan bir seçim olacaktır. Yağlı ciltlerdeki sebum oksidasyonunun önüne geçen ürün, daha mat bir yüz yapısı kazandırmaya yardım eder. C ve E vitaminleri yönünden zenginleştirilmiştir. Fazla yağdan arındırırken özel sebum teknolojisi sayesinde tahrişe neden olmaz. Gözeneklerinizin küçülmesine yardım eder.
T bölgesi yağlı ciltlerde nem dengesi kaybolduğu zaman kuruluk ve gerilim hissi meydana gelir. La Roche Posay Hydraphase Intense Legere Bakım Kremi, ilk kullanımdan itibaren rahatlama ve yumuşaklık hissi verir. Suyu gözeneklerde uzun süre tuttuğu için, nemin kalıcı olmasını sağlar. Bu da serbest radikallere karşı direnç gelişmesinde etkilidir.
Normal, karma ve atopik ciltlerde hassasiyeti azaltmaya yardımcıLa Roche Posay Hydreane Legere Nemlendirici Bakım Kremi aynı zamanda besleyici bir üründür. Selenyum bakımından zenginleştirilmiş termal suyu içeriği, ferahlatıcı etki yapar. Cilde daha esnek bir yapı kazandırır.
Kuruluğun neden olduğu solgun ve cansız görünümü engelleyen Hydreane Riche Nemlendirici Bakım Kremi, besleyici, zengin bir içeriğe sahiptir. Cilt bariyerinde görünmez kalkan oluşturarakzararlı maddelerin önüne geçer. Bitkisel yağlar ve gliserin bakımından güçlü bir formüle sahiptir.
Toleriane serisinin en etkili ürünlerinden biri olan La Roche Posay Ultra Hassas Nemlendirici Bakım Kremi, özellikle alerjik yapıdaki ciltlerin beklentilerine karşılık verir. Aşırı hassasiyetin önüne geçmek için “neurosensine” ve “termal suyu” formülü kullanılmıştır.
Yaş ilerledikçe cilt yapısındaki nem ve hücre yenilenme hızı azalır. Esneme ne kadar fazla olursa, yaşlanma nedeni etkenler o derece az etki edecektir. Yani hem cilt bariyeri güçlü olmalı hem de vitamin mineral yönünden güçlü ürünler gerekir. La Roche Posay Nemlendiriciler ihtiyacınız olan kapsamlı bakımı ideal şekilde sunacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı