sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Cicaplast Cilt Bakım Ürünleri

Deri üzerinde meydana gelen hasarlara yönelik olarak geliştirilen Cicaplast serisi, La Roche Posay markasının öne çıkan ürünlerini barındırmaktadır. Tahriş olan, epidermal açıdan hasarlı çatlamış derilerde, cilt iritasyonlarında onarıcı bir etki yaratmaktadır.
Savunması gelişmeyen bebeklerdeve kuru yapıdaki ciltlerde pullanma, kızarıklık, yanma benzeri sorunlara rastlanır. La Roche Posay Cicaplast Baume B5, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteren formüller sunar. Bebeklerdeki pişiklerin yeniden oluşmasını engeller. Yoğun nemlendirici etkisi, esneklik sağlayarak onarım sürecini hızlandırmaktadır. Markaya özel termal suyu, etkisini güçlü bir şekilde hissettirir ve rahatlatıcı, sakinleştiricidir.

Çatlama cildin en yaygın görülen sorunlarından biridir. Oluşma nedeni cildin esnekliğini kaybetmesi, hızlı kilo alıp verme, hamilelik gibi etkenlerdir. La Roche Posay Cicaplast Gel Bakım Kremi, dokuları yenilemeye yardımcıdır. Bu sayede hücre üretimini hızlandırır, doğal bariyerin güçlenmesinde etkilidir. Formülünde hücrelerin yapılanma hızını artıran mineral kompleks ve in- vitro teknolojisi bulunmaktadır. Kolayca emilen ve suya karşı dayanıklı olan jel yapısı, kaşıntı ve gergin hissin azalmasına katkı sağlar.

Epidermal onarıma ihtiyaç olan dudaklar, genellikle hasar görmüş, çatlamış görüntüdedir. Yeniden pürüzsüz ve yumuşak bir dokuya sahip olmak için, La Roche Posay Cicaplast Levres kullanımı uygun olabilir.İlk kullanımdan itibaren fark edilen şekilde cildi besler, nemlendirir, yumuşak hale getirir. Tahriş olan dudak yapısındaki kızarıklığı gidermede etkilidir. Uygulama esnasında herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Ayrıca yapışkan bir his bırakmaz, gereksiz parlama yaratmaz.

Ürün kullanımı dışında genel deri yapısının bütünlüğünü koruması için bazı önlemler alabilirsiniz. Örneğin gözenekleri temiz tutmak, günlük su tüketimine dikkat etmek, cildi kurutan uygulamalardan kaçınmak vs. kritik öneme sahiptir. Cildi ayrı bir organ olarak görüp, olası hasarlara karşı önlem alacak şekilde rutinlerinizi oluşturabilirsiniz. Yapısal açıdan deriden en yüksek verimi almak için ona özen göstermemiz gerekir. Cilt ne kadar nemli olursa, dış etkenlere karşı o kadar esnek ve dayanıklı olur.
La Roche Posay Cicaplast serisindeki tümürünleri uygulamadan önce cildinizin temiz olmalıdır. Kullanım talimatlarına önem verilmeli, süre ve tekrar miktarı dikkate alınmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı