sadsad x
asdasd

Derma E Cilt Bakım Ürün Çeşitleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
296,00 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
270,00 TL
175,50 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
270,00 TL
175,50 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
262,00 TL
170,30 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
262,00 TL
170,30 TL
Kargo
Bedava
%35
Kargo
Bedava
%35
287,00 TL
186,55 TL
Kargo
Bedava
%35
%35
202,00 TL
131,30 TL
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.

Derma E

Derma e, en kaliteli ve doğal ürünlerin bileşimi ile etkili bir cildin garantisini veriyor. Derma e tarafından geliştirilen her ürün, güçlü aktif içeriklerle bilimsel olarak kanıtlanmış ve gözle görülür gelişmeler sağlamaktadır. Sağlıklı güzelleşmek fikrine sahip olan insanlar Derma e ile doğal ve yüksek konsantre cilt bakım ürünleri ile gerçek bakımı tadabilirler. Derma e doğal cilt bakımı yaparken, doğanın mucizesinden yararlanmıştır. Doğanın potansiyelinin anlaşılması ile cilt bakımında öncü marka haline gelen Derma e tüm dünyada sağlıkla güzelleşme bilincine sahip tüketiciler tarafından talep edilmiştir.

Derma e kalitenin yanında dürüstlüğünde başarılarında pay sahibi olduğundan bahseder. Bu sayede marka devamlı büyüme sağlar. Derma e, tüketicileri, çalışanları ve tüm dünya için en iyisini yapmaya çalışan bir markadır. Derma e, Whole Foods Magazine tarafından 5 kez "En İyi Cilt Bakım Ürünleri” ödülünü almıştır. Dünyanın en çok güvenilen doğal cilt bakım markasıdır. Hepimiz biliriz ki aslında vücudumuzun doğasında varolan kendini tedavi eden inanılmaz bir özelliği var. Beslenme şeklimiz bizim dışsal görünümümüzü de şekillendirir. Ne kadar sağlıklı besleniyorsak o kadar sağlıklı ve güçlü bir cilde sahip oluruz. Cildimizin dengesi optimum düzeyde olur. Gerçek şu ki; içsel sağlığımızın dışavurumunu bize cildimiz fısıldar. Eğer sağlıklı bir yaşamımız yoksa ve sağlıklı bir vücuda sahip değilsek canlı bir cilde de sahip olamayız. Aslında formül basit. Stresten uzak sebze ve meyvelerle dolu bir beslenme şekli ve iyi bir gece uykusu yanında da spor tabi.

Gün içerisinde maruz kaldığımız cilde hasar veren tonlarca durumla karşı karşıya kalırız. Yanlış beslenme, stres, güneşin zararlı ışınları, sigara gibi maddeler vücudumuzda toksin üretimine sebep olur. Böylece ortaya çıkan serbest radikaller vücuda çok fazla zarar verir. İnce çizgi ve kırışıklıklar, cilt tonunun kaybı, yaşlanma izleri gibi deformasyonlara neden olurlar. Vücuttaki serbest radikallerin oluşumu birçok hastalığa da neden olur. Bu durumda antioksidanlara ihtiyaç duyulur. Çünkü antioksidanlar vücudu serbest radikallere karşı korur. Yüzlerce antioksidanın oluşumu, Alfa Lipoik asit gibi, vücut üretimi sonucunda olmaktadır, bazıları ise Vitamin C ve E gibi bunları dışarıdan alınmaktadır. Antioksidanlar genelde meyve, sebze ve sert kabuklu yemişlerde bulunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı