+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Collagen Forte Ürünleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Collagen Forte sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Collagen Forte Takviye Edici Gıda 1300 mg 90 Tablet Kolajen Takviyesi
Collagen Forte - Collagen Forte Takviye Edici Gıda 1300 mg 90 Tablet Kolajen Takviyesi
Collagen Forte - Collagen Forte Takviye Edici Gıda 1300 mg 90 Tablet Kolajen Takviyesi
(0)

Collagen Forte Takviye Edici Gıda 1300 mg 90 Tablet Kolajen Takviyesi

149,00 TL
Collagen Forte Premium 5 Tip Kolajen 90x1300 Mg
Collagen Forte - Collagen Forte Premium 5 Tip Kolajen 90x1300 Mg
Collagen Forte - Collagen Forte Premium 5 Tip Kolajen 90x1300 Mg
  • Tip1-2-3-4-5 kolajeni bir arada içerir
  • 1500 mg hidrolize kolajen desteği
  • C vitamini, çinko ve selenyum desteği sağlar
  • İlaç değildir
(0)

Collagen Forte Premium 5 Tip Kolajen 90x1300 Mg

%40
300,00 TL
180,00 TL
Collagen Forte Hydrolyzed Jel 250 ML
Collagen Forte - Collagen Forte Hydrolyzed Jel 250 ML
Collagen Forte - Collagen Forte Hydrolyzed Jel 250 ML
  • Sivilce ve aknelerin oluşmasını engeller
  • Cildin parlaklığını arttırır
  • Çatlak ve selülitlerde etkilidir
(0)

Collagen Forte Hydrolyzed Jel 250 ML

%10
149,00 TL
134,10 TL

Collagen Forte

Kolajen takviyesi içeren ürünleri oldukça sevilen Collagen Forte cildinizi gençleştirmeye yardımcı olacak çözümler sunuyor. Farklı ürün çeşitleriyle cilt sağlığınızı destekleyen bu markayı tercih ederek siz de canlı ve sağlıklı bir görünümüne kolayca kavuşabilirsiniz. 25 yaş sonrasında cildin alt katmanında destekleyici görev yapan kolajen, C vitamini, çinko ve selenyum azaldığı için bağ dokuları elastikiyetini kaybetmeye başlıyor. Yıllar içerisinde azalmaya devam eden bağ dokuları sebebiyle ciltteki kırışma ve sarkma düzeyinde de artış görülüyor. Siz de Collagen Forte ürünlerini tercih ederek zamanın etkilerine karşı savaşabilirsiniz. Cildinizin daha canlı görünmesini sağlayacak ürün çeşitlerine sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Collagen Forte ile Cildinize Kolajen Desteği Sağlayın

Geçen zamana direnmekte zorlanan cilt yapısı, yaş ilerledikçe gevşemeye ve kırışmaya başlıyor. Sarkan ve bağ dokusu zarar gören deriyi onarmaya yardımcı olan Collagen Forte tablet, cildinizin yenilenmesine de yardımcı oluyor. %96 oranında kırışıklık ve sarkma önleyici etki sunan bu ürün, yüzünüz yoğunlukta olmak üzere tüm vücudunuza etki ediyor. Kırışıklıkların en çok kendini gösterdiği alın, dudak üstü ve kaz ayaklarına etki ederek kırışıklık görünümünü azaltıyor. Bunun yanı sıra zamanla yanak, göz altı ve boyun gibi bölgelerde meydana gelen gevşemeleri de toparlamaya yardımcı oluyor. Cildinizin yeterince beslenemediği veya cilt bakımınızı ihmal ettiğiniz zamanlarda kaybolan kolajen lifleri, bu ürün sayesinde yenileniyor ve çoğalması sağlanıyor. Özellikle 30 yaş üzerinde, cilt bakımına ek olarak kolajen desteği sağlayan bir ürün kullanımı oldukça önemli. Bağ dokularının %80 gibi son derece önemli bir kısmını oluşturan kolajen, cildinize güç, esneklik ve sağlamlık kazandırıyor. Kolajenin cilt altına etki edebilmesini en iyi sağlayan ürünler ise gıda takviyeleri. Siz de Collagen Forte'yi tercih ederek cildinizin ihtiyacı olan kolajen takviyesini sağlayabilirsiniz.

Collagen Forte Takviye Edici Gıda Özellikleri

Vücuttaki bağ dokusunun büyük bir kısmı Tip 1 ve Tip 3 kolajenlerden oluşuyor. Tip 1 kolajen, yalnızca cildinizdeki bağların değil, bazı kasların da yeniden inşa edilmesini sağlıyor. Böylece ilerleyen yaşla beraber kaslarının güçlü kalmasına da yardımcı oluyor. Yeterli miktarda Tip 1 kolajen alımı göz sağlığınızı da olumlu yönde etkiliyor. Bunun yanı sıra omurganın yeniden inşası, tırnakların ve saçların güçlenmesi, ciltteki kahverengi lekelerin, kırışıklık ve yara izlerinin giderilmesinde de son derece etkili rol oynuyor. Tip 3 kolajen ise eklem aralarındaki kıkırdak yapısında, sinir sisteminde ve göz kanallarında yer alıyor. Sağlığınızı korumak için oldukça önemli roller üstlenen bu Tip 1 ve Tip 3 kolajenler Collagen Forte'nin içeriğinde de mevcut. Cildinizin yanı sıra tüm vücudunuza sağlık getiren kolajen takviyeleri sayesinde siz de zamanın vücudunuzdaki etkilerini azaltabilirsiniz. Bunun yanı sıra Collagen Forte yorumlarında da kullanıcılardan son derece olumlu dönüşler bulunuyor. Farklı formları ve çeşitleri bulunan Collagen Forte ürünleri, cildin kolajen bakımında sıklıkla tercih ediliyor.

Collagen Forte Hydrolyzed Jel

Collagen Forte jel hem vücudunuzda hem de yüzünüzde kullanabileceğiniz bir ürün. Jel formdaki bu ürün, cildin onarımını destekliyor ve cilt bakımına katkıda bulunuyor. 250 ml boyutundaki jel, içeriğindeki kolajen formülü sayesinde cildinizde biriken ölü derileri temizliyor. Ayrıca derinlemesine bir etki yaratan ürün, akne ve sivilce izlerinin giderilmesinde de etkin rol oynuyor. Collagen Forte Hydrolyzed, kolajen emilimini sağlayarak çok daha genç bir cilt görünümüne kavuşmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra vitamin ve mineral içerikli yapısı, vücudunuzun komple bakımına katkı sağlaması açısından da oldukça başarılı. Siz de pek çok farklı formdaki Collagen Forte ürünleriyle cilt bakımınızı destekleyebilirsiniz. İçeriğinde Tip 1 ve Tip 3 bulunan hem jel hem de kapsül çeşitleri farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap ediyor. Siz de bu ürünleri sayfamızdan inceleyebilir ve Collagen Forte fiyatlarına göz atabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz ürünü sadece birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.