sadsad x
asdasd

Lytess Tayt ve Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Lytess

Lytess, mikro kapsül teknolojisiyle geliştirilmiş akıllı tekstil ürünüdür. Laboratuvarlarda yapılan çeşitli araştırmalarla sonuçları kanıtlanmıştır. Sonuçların iddia edildiği gibi gerçekleşebilmesi için 10 gün 8 boyunca ürünün kullanılması gerekmektedir. Termal bir etki yaratan ürünün içeriğinde yer alan mikro kapsüller siz hareket ettikçe parlar ve eşit miktarda yayılarak cildinize etki eder. Kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımını arttırmaya destek verir. İncelmeniz için yardım eder. Selülit sorunlarının giderilmesi için de destek olur. Lytess ürünleri Avrupa Birliği REACH standartlarına uygun olarak geliştirilmiş ve belgelendirilmiştir.
Lytess taytları tek renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Farklı boyutları ve bedenleri bulunmaktadır.
Lytess Firming & Sculpting Brief; karın ve bel bölgesi için geliştirilmiştir. 3,8 cm’e kadar incelmenize yardım eder. Vücudunuzun fazla su tutmasını engellemeye destek vererek ödem sorunlarını engellemeye çalışır. Özel kumaşı sayesinde gün boyunca rahat etmenizi sağlar. Dikişsizdir.
Lytess Men Sculpt & Slim Slimming Belt; erkeler için geliştirilmiş bir üründür. Karın ve bel bölgesinde korse görevi görerek incelmenize yardım eder. Karın ve bel bölgesinin sıkılaşmasına destek olarak 1 bedene kadar incelme imkanı sunar. Dikişsiz kumaşı sayesinde kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
Lytess Slimming Bioceramic Bike Short; üst bacak ve bel bölgesini saran bu ürün 10 gün gibi kısa bir sürede incelmenize yardım eder. Dikişsiz ve özel olarak geliştirilen kumaşı ile kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. İncelmenize yardımcı olmanın yanı sıra selülit sorunlarıyla da savaşmanıza destek verir. Kumaşında yer alan mikro kapsüller siz hareket ettikçe patlayarak cildinizde yayılır. Bu sayede masaj etkisi gösterir ve kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımına destek verir.
Lytess Sleep & Slim Capri; bacak ve bel bölgesini saran bu ürün, formülünde yer alan mikro kapsüller ile incelmenize yardım eder. Teninize tamamen adapte olan ürün ikinci bir ten görevi görür. Bu sayede kıyafetlerinizin altında da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür.
Lytess Slimming & Tonic 70D Tights-Çorap; bacak ve kalçaların incelmesine destek veren bir üründür. Gün boyunca teninizi sararak korse görevi görür. Yağ yakımını hızlandırarak incelmenize yardım eder. 10 günlük kullanım sonrasında formülündeki mikro kapsüller yok olur. 10 günlük kullanım sırasında günlük bir çorap olarak kullanabilirsiniz.
Lytess ürünlerinin etkisini gösterebilmesi için 10 gün boyunca 8 saat üzerinizde kalması gerektiği unutulmamalıdır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.