x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
1 2
Lytess
Lytess
%10indirim 149,00 TL 134,10 TL
Lytess
%10indirim 215,00 TL 193,50 TL
Lytess TÜKENDİ
%10indirim 215,00 TL 193,50 TL
Sırala:
1 2

Lytess

Lytess farklı bir yenilikle tüketicilerini selamlıyor. Fazla kiloları ile başı dertte olan milyonlarca insan var. Özellikle bayanlar! Kısa sürede fazla kilolardan nasıl kurtulabilinir sorusuna hep cevap aranır. Uzmanlar bilim dünyasının obeziteye karşı açtığı savaşta sürekli bir arayış içerisinde olduğu ve çok sayıda çalışma yapıldığı konusuna dikkat çekiyor. Bunun yanında kilo verme aşamasında basit ama etkili olan yöntemler de mevcut.

Kilo problemi olan kişiler diyet ve sporla önemli ölçüde incelme sağlarlar. Sağlıklı yaşam döngüsü kurmada bazı kilit noktalar vardır elbette. Ancak bu süreci destekleyen ürünler de mevcut. C vitamini yağ yakma kapasitesini arttırır ve yorgunluğu azaltır. Spor yapan kişiler için egzersiz anında her zaman enerjinin yağ depolarından karşılanmasını sağlayan karnitin fazlasıyla önemlidir. Besin tüketimini de buna göre düzenlemek gerekir. Vücudun daha iyi enerji harcaması ve verimli metabolizma için selenyum kullanmak tiroide destek olur. Yağlanmadan koruyan, kilo kaybına destek olan, kemik gelişiminde etkisi olan kalsiyum da yeterli oranda alınmalıdır. Çinko seviyesini doğru şekilde ayarlamk gerekir. Yağ yakıcı özelliği olan kafein de spor öncesi alımla yağlardan kurtulmada yardımcı olabilir. Uyku düzenine dikkat edilmelidir. Güneşte bulunan leptin hormonu ile yağ yakımı %20 daha fazla olur. Yaz kış aktif olunduğunda bu durumdan faydalanılabilir.

Görüldüğü gibi kilo vermeyi direkt olarak etkileyen faktörler olduğu gibi, dolaylı olarak etkileyen faktörler de mevcuttur. Burada dolaylı derken bahsedilen bazı ürünlerdir. Lytess markası bunu düşünmüş ve giyildiğinde inceltme etkisi yaratan bir formda ürünler geliştirmiştir. Tayt olan bu ürünler 10 günde inceltme etkisi oluşturmaktadır. Değişik formlardaki bu ürünler denendiğinde içerik etkisi ile fayda sağlandığı gözlenmektedir. Lytess Hızlı İnceltici Etkili taytlar, vücuttaki fazla bulunan yağ dokularını azaltacak etki sağlar. Ürün içerisindeki birden çok etken maddesinin gün içerisinde yavaş yavaş salınarak cilt üzerinde inceltici etki sağladığı görülmektedir. Bu taytlar kozmotekstil ürünleridir. Taytların içerisinde farklı boyutlarda mikrokapsüller kullanılmıştır.

Her cm2'sinde milyonlarca mikrokapsül vardır. Bu mikrokapsüller, hareket halinde iken, vücutta sürtünerek parçalanır ve içerikleri gün içerisinde etkisini gösterir. Hızlı salınımlı mikrokapsüller kullanımın ilk gününden itibaren etkisini gösterir. küçük salınımlı mikrokapsüller uzun sürede etki sağlar. Yirmi yıkama boyunca etki devam etmektedir. Ürün paraben içermez, inceltici aktif içerikler kombinasyonu ile etkisi artar. Özel seçilmiş poliamid ve elastanlar petek doku tekniği ile örülmüştür. Bu teknik, tekstilin cildi sıkmadan inceltici etkisinin oluşmasını sağlar ve kişiyi rahatsız etmez.

Ürün içerik etkilerine bakıldığında: Yağ yakıcı etkiyi sağlayan içerikler; Forskolin ve kafein. Parçalanan yağları boşaltıcı içerikler; Tavşanmemesi otu ve Gingko Biloba. Yağ depolanmasını engelleyici içerikler; Sıchuan biberi ve Karabuğday ekstresi Shea yağı ile cildi nemlendirir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.