sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
%15
Kargo
Bedava
%15
199,00 TL
169,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Kerium Serisi

Kerium serisi, hassas saç derisine sahip olanlara özel geliştirilen, saç dökülmesi ve kepek oluşumunu engelleyen özel bir seridir. Ciltte oluşan yağlı ve kabuklanmış beneklerin önüne geçer, kaşıntıyı azaltır.
Saç derisinde farklı nedenlere bağlı olarak görülen kuruluk, kepeklere neden olur. Derinin yeniden esnemesi için La Roche Posay Kerium DS Kepeğe Karşı Şampuan yoğun bir etkiye sahiptir. Formülündeki temizleyici sayesinde gözeneklerden salgılanan sebumu dengeler. Saç köklerine arındırıcı etki yaptığı için var olan kepeği azaltır. Kalıcı oluşumları engeller. Hipoalerjenik yapısıyla rahatlatıcı etki yapar.
Hassas ve karma yapıdaki saçlar kolay tahriş olur. Dış etkenlerin zararlarına karşı derideki direnci artıran La Roche Posay Kerium Doux Extreme Günlük Şampuan, güçlü formülüyle özel bir bakım sunar. Saç diplerini yatıştırır, kaşıntıyı azaltır ve ferahlatıcıdır. Kökten uca yumuşaklık sağlar.Dökülme ve yağlanma sorunlarını azaltır.
Kadın ve erkeklerde görülen saç dökülmeleri için geliştirilen La Roche Posay Kerium AC Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, çok yönlü bir etkiye sahiptir. Saçların deriye daha iyi tutunmasını sağlar, tellerini güçlendirir. Baştan aşağı hacimli ve canlı bir saç yapısı sunar.
Saçların çok sık işlem görmesi, vitamin ve mineral yönünden eksiklikler, saç dökülmelerinin temel nedenidir. Bu türsorunlarının çözümünde, ürünlerin doğru kullanımı yanında beslenme ve stres seviyesi gibi ayrıntılara da önem verilmelidir.
Kerium serisi sadece saç derisine yönelik değil, yüzde de çözümler sunmaya yardımcıdır. La Roche Posay Kerium DS Pullanma Karşıtı Yüz Bakım Kremi, skuamlıciltlere özel olarak geliştirilmiştir. Pullu görüntüye sahip kızarık ciltlerin yeniden normale dönmesinde etkilidir. Fazla sebumu engeller, kalıcı nem sağlayarak cilde esneklik kazandırır.
Ciltteki pullu görüntünün temel nedeni nem kaybıdır.Kötü hava şartları ya da cildin yeterince su almaması bu duruma neden olur. Zincirleme bir etkiyle nemi kaybolan ciltte esneklik de kaybolur. Tahriş olan ve kızaran ciltte kaşıntıya bağlı olarak pullu görüntü ortaya çıkar. Rahatsızlık hissini ortadan kaldırmak için La Roche Posay Kerium DS Pullanma Karşıtı Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi etkili olacaktır. Cildin doğal bariyerini güçlendirerek pullugörüntünün giderilmesine katkı sağlar. Antibakteriyel özelliği epitel duvarı desteklemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı