sadsad x
asdasd
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
Kategorinin En Çok Satan 10 Ürünü
%25
%25
97,50 TL
73,12 TL
%10
%10
115,00 TL
103,50 TL
%15
%15
99,90 TL
84,92 TL
%15
%15
99,90 TL
84,92 TL
%25
%25
66,00 TL
49,50 TL
%25
%25
58,00 TL
43,50 TL

Şampuan Çeiştleri ve Markaları

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 573 ürün görüntüleniyor.

Şampuanlar

Şüphesiz saç bakımında en önemli yere sahip ürünler şampuanlardır. Saçların temel temizlik ihtiyacını karşılamak için kullanılan şampuanlar da diğer ürünler gibi saçların yapısına ve tipine göre değerlendirilmelidir. Günümüzde çok sayıda farklı markanın, her saç tipine ve her saç sorununun çözümüne uygun şampuan çeşiteri vardır. Bu şampuan çeşitlerinden en uygun olanları seçip doğru bir saç temizliği yapılabilir.

Saçlarda ya da saç derisinden meydana gelen sorunların kaynağı kullanılan şampuanlar olabilir. Saç tipine uygun kullanılmayan şampuanlar, saçların doğal dengesinin bozulup zarar görmesine neden olabilir. Örneğin yağlı saç tipine sahip birisi, dikkat etmeden kuru saç tipleri için uygun olan bir şampuanı aldığında saçlarına ekstra nem, yağ takviyesi yaparak zarar görmesine neden olabilir. Saçların temizlenme aşamasında zarar görmemesi için mutlaka saç tipine uygun şampuan ile yıkanması gerekir. Bazı saç şampuanları, saçtaki problemlerin ortadan kaldırılması için özel formüller ile hazırlanmıştır. Saç dökülmesi, kepenlenme, koparak dökülme, saç uçlarında kırık gibi sık karşılaşılan bu sorunlar ile başa çıkmak için düzenli olarak sorunu ortadan kaldıran şampuanlar tercih edilmelidir. İçeriğinde özel maddeler bulunan bazı şampuanlar normal şampuanlardan farklı olarak saça uygulanabilir. Bunun için saç sorunları için kullanılan şampuanları kullanmadan önce üzerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Saçlar doğal rengin dışında başka bir renkte ise, yani boyanmış ise boyalı saçlara özel içerikli şampuanlar kullanılmalıdır. Bu şampuanlar saçlardaki boyanın akmasını, matlaşmasını engelleyip daha uzun süre kalıcılık sağlar. Boyalı saçların ihtiyacı olan bakım maddelerini de içinde bulunduran boyalı saçlara özel şampuanlar, hemen hemen her şampuan markasının ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Üzerinde boyalı saçlara özel ibaresi bulunmayan şampuanları doğal saç rengini kullananlar saçlarına uygulayıp temizleyebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı