x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Marc Anthony Strictly Cur... Schwarzkopf BC Bonacure O... Schwarzkopf BC Bonacure A... Wella Sp Shine Mask 200 m... Sebastian Twisted Mask 15... Kerastase Aura Botanica M... Kerastase Soleil Masque U... Kerastase Specifique Masq... Kerastase Discipline Curl... Kerastase Resistance Masq...
Sırala:
1 2 3 .... 8 9 10
Sırala:
1 2 3 .... 8 9 10

Saç Bakım Maskeleri

Saç bakım maskeleri, saçların derinlemesine bakımını sağlayarak saç tellerini onaran ürünlerdir. Maskeler, sadece yüz ve boyun bölgesi için değil saçlar içinde çok önemli bir etkendir. Yüz ve boyuna uygulanan maskeler kırışıklığı gidererek cilde güzellik veriyor ise saç bakım maskeleri de aynı görevi görmektedirler. Saç bakımı başlı başına uzmanlık gerektiren bir alandır. Saç sağlığınız ve saçınızın daha çabuk uzaması, dökülmemesi ve parlak durması, yeniden hayat kazanması için saç bakım maskelerini kullanabilirsiniz. Saç bakım maskeleri saçların daha sağlıklı ve daha gür görünebilmesi adına da kullanılmaktadır.

Saçların daha gür ve canlı olmasını istiyorsanız, onlara gerekli özeni ve bakımı göstermeniz gerekmektedir. Saç insanların kendine olan güvenini, yansıtmaktadır. Gereken önem verilmediği taktir de saçlar konusunda olumsuz bir durumla karşılaşma olasılığı yüksek olacaktır. Saç bakım maskeleri, saçlarınızı besleyerek yumuşatır. Saç bakım maskesi ısıveren şekillendiriciler, çevresel etkenlerden dolayı deforme olan saçları onarır. Saç uçlarındaki kırıklıkların onarılmasına yardımcı olarak saçın kırılmaması için koruma görevi yapar. Herkes sağlıklı, canlı, güzel saçlara sahip olmak ister. Saç maskesi, saç tellerini onararak saçların derinlemesine bakımını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Saçlarınızın kolaylıkla taranmasına yeniden parlaklık kazanmasını sağlamaktadır. Loreal, Organicum, Novocrin, JC Bio, Revita, John Frieda gibi ünyaca ünlü ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Saç maskesi kategorisinde istediğiniz ürüne rahatlıkla ulaşabilir ışıl ışıl saçlara kavuşabilirsiniz. Maskenizi saç yapınıza uygun olarak seçmeniz gerekmektedir. Maskeler, sıcak ortamlarda saça daha iyi nüfuz ederler. En etkili yöntemlerden bir tanesi havluyla nemini aldığınız saçınıza, maskeyi ince bir tabaka halinde sürerek yedirmektir. Sonra saçınızı sıcak fönle ısıtın ve başınızı alüminyum bir folyoyla sarın, üstüne de ısıtılmış bir havlu dolayınız. Bol su ile saçınızı durulayın. Son suyu saç uçlarına soğuk su tutarak bitirin. Saç maskelerinin gereğinden fazla kullanımı saçlarda yağlanma yapacağından alacağınız ürünün içeriğini, kullanım şeklini mutlaka okumanız tesviye edilmektedir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.