sadsad x
asdasd

Zinde

Zinde sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Zinde Terlik Masaj Terliği
Zinde - Zinde Terlik Masaj Terliği
  • Masaj terliği
  • Dinlendirici etki
  • Ağrı giderici
  • 35-47 numara arası
(0)

Zinde Terlik Masaj Terliği

45,00 TL

Zinde Hakkında2003 yılında Altınoluk Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş olan Zinde Terlik, patentli ve tescilli özel bir markadır. Ayak sağlığı anlamında önemli çalışmalar yürüten ve sonunda Zinde Masaj Terliğini üreten firma, birçok kişinin ayak hassasiyetini yok ederek ağrılarına son vermiştir. Günde 2 kez sabah 15 dakika, akşam 15 dakika olmak üzere toplamda 30 dakika olarak giyilen Zinde Terlik, hamile bayanların hamileliğinin ilk 3 ayında giymesi önerilmemektedir. Ayrıca düztaban ve topuk dikeni gibi ayak rahatsızlığı bulunan kişiler de muhakkak Zinde Masaj Terliği kullanımı konusunda uzmanlardan onay almalıdır. Şeker hastalarının sürekli çorap giyerek kullanması gereken Zinde Masaj Terliği, ayrıca kanser hastaları tarafından da kullanımının doğru olmadığı bir üründür.

İlk kullanımda şekli itibari ile normal olan ayakta batma sorunları için bir süre ayak alışana kadar pamuk çorap giyilmelidir. Pamuk çorap batma hissinin azalmasına ve rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. Fakat daha sonra muhakkak çıplak ayak ile giyilmesi gerekmektedir. Ayaktaki sinir hücrelerini uyararak tüm vücutta uygun bir kan dolaşımı sağlayan Zinde Masaj Terliği, 35 numaradan 47 numaraya kadar her ayak numarası için de farklı olarak üretilmiştir. Ayak numaralarını sayılar kullanarak ayıran Zinde Masaj Terliği; 1 numara olarak 35,36 ve 37 ayak numarasını, 2 numara olarak 37,38,39 ayak numarasını, 3 numara olarak 39,40,41 ayak numarasını, 4 numara olarak 41,42,43 ayak numarasını, 5 numarayı 43,44,45 ayak numarasını ve son olarak 6 numarayı da 45,46,47 ayak numarası olarak belirlemiştir.

Uykusuzluk, hazımsızlık, boyun ağrıları, bel ağrıları ve sırt ağrılarına tamamen iyi gelen Zinde Masaj Terliği, günlük enerjiyi de bu şekilde canlandırarak bünyeye kazandırmayı amaçlamıştır. Gün içerisinde çok fazla ayakta durulduğu veya uygun olmayan ayakkabıların giyilmesi sonucu zarar gören ayakların var olduğu düşünülürse, enerjinin ne kadar hızlı tükendiği de anlaşılabilir. Tamamen insan vücudu sağlığı için ve gündelik yaşam enerjisini kişiye kazandırmak için üretilmiş olan Zinde Masaj Terliği; terapi şeklinde fizik tedavi gören hastalar için de çok yardımcı bir üründür. Gün içerisinde uygun koşullarda Zinde Masaj Terliği engelli kişiler için de uygulanabilir. Yürüme bozukluğu olan gençlerde de oldukça işe yarar bir üründür. Dışarıda kullanımı uygun değildir. Fakat ev ve ofis ortamında her zaman istenildiği gibi kullanılabilir. Günlük kullanımı sabah ve akşam ile sınırlı değildir. Gün içerisinde kısa seanslar olmak şartıyla birkaç kere giyilebilir. Tüm yorgunluğun ve stresin ayaklara masaj yapılarak atılmasını sağlayan Zinde Masaj Terliği günümüzde oldukça revaçta ve ün kazanmış olan bir üründür. Boyun fıtığı, bel fıtığı gibi rahatsızlıklar için de muhteşem etkiler yaratmakta rahatsızlığa bağlı tüm ağrıları yok ederek, yaşam kalitesinin artmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.