x
sadsad x
asdasd
-%20
SVR Sebiaclear Active Cream Siyah Nokta ve Sivilcelere Karşı Krem 40 ml

SVR Sebiaclear Active Cream Siyah Nokta ve Sivilcelere Karşı Krem 40 ml

Daha fazla SVR Laboratoires ürünü
Barkod: 3401381331436
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
84,00 TL
67,20 TL(KDV DAHİL)
MiktarMarka : SVR Laboratoires
Ürün Serisi : Sivilce Sorunları
Boyut : 40 ml
Güncelleme Tarihi : 29.11.2018 - Perşembe
Özet Bilgi : Özellikle yağlı cilt tiplerinde akne, siyah nokta ve sivilce oluşumları fazladır. Bu krem cildin yağ dengesini sağlamak üzere geliştirilmiştir. Böylelikle gözenekleri arındırarak birikinti oluşmasına izin vermez. Cildi rahatlatarak yatıştırır. Fazla yağın neden olduğu sağlıksız parlamayı nötralize ederek cilde canlı bir ışıltı kazandırır.
SVR Sebiaclear Active Cream Siyah Noktalara ve Sivilcelere Karşı Krem 40 ml

İnsan vücudunun bazı bölgelerinde gözenekler, diğer bölgelere göre daha geniş ve açık bir yapıya sahiptir. Başta çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ve bu faktörlerle beraber kullanılan, cilt tipine uygun olmayan bazı bakım ürünlerinden dolayı bu gözenekler kirlerle dolmaya eğilimlidir. Çevrede bulunan kirler ve cilde zarar veren, gözle görülmesi mümkün olmayan bazı küçük tanecikler hava yoluyla cilt yüzeyi ile temasa geçer.

Cilde çarptıktan hemen sonra geri dönen hava içinde taşımış olduğu kirleri cilt yüzeyinde bırakır. Cildin yüzeyinde temizlenmeyi bekleyen bu kirler, zamanında temizlenme imkânına sahip olmadığı için açık gözeneklerin içinde birikmeye başlarlar. Gözeneklerde biriken bu kirler, cildin doğal yağ salgılanmalarının da etkisiyle zamanla siyaha yakın bir renk almaya başlar. Koyulaşan gözeneklerde bu yolla siyah nokta oluşumu başlar. Uzun süre ciltte kalma özelliğine sahip olan ve daha çok burun üzerinde oluşan siyah noktaların yok edilmesi bir hayli zordur. Ciltte kalmaya devam eden bu siyah noktalar yağ bezlerinin deri altında salgıladıkları yağların yüzeye çıkmasını engeller.

Bundan dolayı deri altından sivilce oluşumu başlar. Kısacası sivilce oluşumunun temel sebebi, cildin yeterli düzeyde temizlenmemesidir.Bu problemlerin önüne geçmek amacıyla yapılan siyah nokta karşıtı dermatolojik tedavilerin ve uygulanan siyah nokta karşıtı bakım ürünlerinin çoğu, cildin su kaybetmesine ve kurumaya sebep olduğundan ciltte kırışıklık oluşumunu tetikler. Böylelikle bitmiş bir cilt probleminin hemen ardından yeni bir problem baş gösterir. Cildinizde siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemek için dermatologların size tavsiyesi SVR Lysalpha Active Cream Siyah Noktalara ve Sivilcelere Karşı Krem ürünüdür.

SVR Sebiaclear Active Cream Siyah Noktalara ve Sivilcelere Karşı Krem 40 ml Özellikleri

Sivilce ve siyah nokta oluşumunun temel nedeni aşırı sebum salgılanması olduğu için SVR Lysalpha Active Cream vücuttaki sebum salgılanmasını dengeler ve aşırı yağlanmayı kontrol alır. Gözeneklere derinlemesine etki ederek yağların cilt yüzeyin çıkmasını ve kolay bir şekilde ciltten atılmasına destek olur. Sıradan sivilce karşıtı bakım ürünlerinin neden olduğu kurumaya fırsat vermeyen hassas bir içerikle formüle edilmiştir. İçeriğindeki Gliserin sayesinde cilde nem sağlayarak yumuşak bir dokunuş meydana getirir.

Ciltteki mevcut sivilcelerin giderilmesine destek olurken aynı zamanda cildin sivilce eğilimini azaltarak ilerleyen zamanlarda oluşabilecek sivilcelerin de engellenmesini amaçlar. Cildi arındırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar ve bu şekilde cilt doğal güzelliğini elde etmeye başlar. Klinik testlerden geçmiş olup cilt dokusuna zarar vermediği ortaya konmuştur. Cilt tarafından kolaylıkla emilebilen dokusu sayesinde rahatsız edici yapışkanlık hissinde neden olmaz.

Kullanımı: Her gün sabah ve akşam temizlenmiş cilde masaj yardımıyla uygulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.