+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Stop Grey Beyaz Saç Giderici Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Stop Grey sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Stop Grey Losyon 125 ML Beyaz Saç Giderici
Stokta Yok
Stop Grey - Stop Grey Losyon 125 ML Beyaz Saç Giderici
Stop Grey - Stop Grey Losyon 125 ML Beyaz Saç Giderici
  • Beyaz saç giderici losyon
  • Tüm saç renkleri için uygun
  • Doğal saç rengine döndürücü etki
  • 125 ML
(0)

Stop Grey Losyon 125 ML Beyaz Saç Giderici

237,00 TL

Stop Grey

Boya içermeyen formülüyle saçlarda ortaya çıkan beyazları kalıcı olarak yok etmeye yardımcı olan Stop Grey losyonları bu sayfa üzerinde bulabilir ve birkaç tıkla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Saç bakımıın bir parçası olan bu losyonların etkisi klinik testlerle kanıtlanmıştır. Stop Grey ürünleri sadece beyaz saçları hedef alarak onlar üzerinde çalışıyor ve düzenli kullanımda saçın ana renginin ortaya çıkmasında etki ediyor. Siz de boya kullanmadan beyaz saç tellerinizi yok ederek saçınızın gerçek rengine kavuşmasını istiyorsanız, bu sayfadan Stop Grey siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız kadar ürünü sepetinize ekleyin ve alışverişinizi tamamlayın. Satın aldığınız ürünler kısa sürede adresinize geliyor. Tüm Stop Grey beyaz saç giderici losyonlar burada. Acele edin, beyaz saçlara en doğal şekilde elveda deyin!

Stop Grey Nasıl Uygulanır?

Erkek ve kadınların saçlarında belli bir yaş itibarıyla beyaz saç telleri belirmeye başlayabilir. Vücutta melanin üreten melanosit hücrelerinin azalmasıyla baş gösteren bu durumu ortadan kaldırmaya destek olmak için geliştirilen Stop Grey saç beyazlık giderici losyonları burada farklı seçeneklerle bulabilirsiniz. Stop Grey içindekiler ile melanin yerine geçen bir pigmenti günden güne saç gövdesine kazandırarak saçların yeniden kendi rengine kavuşmasına destek oluyor. Böylece ürünü belli bir sıklıkta düzenli olarak kullandığınızda saçlarınız doğal rengine geri dönmüş oluyor. Dolayısıyla hem erkeklerin hem kadınların Stop Grey beyazlık giderici losyonları kullanarak saçlarını boya kullanmadan renklendirmesi mümkün. Bu ürünü kullanırken izlemeniz gereken birkaç adım bulunuyor. Öncelikle Stop Grey beyazlık giderici losyonu avcunuzun içine belirtilen miktarlarda dökün. Bu aşamada saçlarınızın kuru ve temiz olması oldukça önemli. Ardından saçlarınız nemlenene kadar beyaz bölgelere bu losyonu uygulayın. Saçlarınızı bir tarak yardımıyla düzelttikten sonra her zamanki şampuanınızla yıkamaya geçebilirsiniz. Bu uygulamayı 3 veya 4 hafta boyunca düzenli biçimde gerçekleştirdiğinizde saçınızın orijinal rengine döndüğünü fark edebilirsiniz.

Stop Grey Losyon ile Beyazlara Elveda!

Stop Grey losyon kullanarak saçlarda oluşan beyazları saçın ana rengiyle değiştirmek mümkün. Boya kullanılmadan ana rengine dönen saçlarla doğal bir görünüm kazanabilirsiniz. Zira Stop Grey losyonlar, ilk kullanımdan itibaren saç gövdesine ultra pigment yüklüyor ve ortalama 3-4 hafta içerisinde saça kendi rengini geri kazandırıyor. İtalyan uzmanlar tarafından tasarlanan bu ürünlere Narecza avantajlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu losyonlar tüm saç renklerinde etkisini göstermek üzere geliştirilmiş. İster kızıl ister esmer isterseniz de sarışın olun... Hangi saç rengine sahip olduğunuzdan bağımsız olarak kullanabileceğiniz Stop Grey saç beyazlığını giderici losyon 125 ml'lik paketler halinde burada. Bu losyonu kullanmaya başladığınızda saçlarınızdaki boş melanin tüpleri yavaş yavaş dolmaya başlıyor. 2. haftada kullanmaya devam ettiğinizde saçlarınızdaki beyaz teller kısmen azalıyor ve saç gövdesi pigment bakımından zenginleşiyor. 3. haftaya gelindiğinde saçı kendi rengine dönüştüren pigmentlerin çoğalmasıyla saç ana rengine oldukça yakın bir tona geliyor. 4. ve son haftada ise saçlarınız artık kendi doğal renginde. Elde ettiğiniz bu sonucu kalıcı hale getirmek için haftada iki defa bu losyonu kullanmaya devam etmenizde fayda var.

Stop Grey Ürünleri Narecza'da

Sayfamızda üzerinde yer alan avantajlı Stop Grey fiyatlarını kullanarak alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Saçlardaki beyazları gidermede yardımcı olan Stop Grey losyonları, içeriğindeki güçlü bileşenlerle saç pigmentlerinin geri kazanılması için çalışıyor ve saçlarınız 4 hafta gibi kısa bir sürede beyazlardan arınarak kendi rengine geri dönüyor. Siz de saçlarınızdaki beyazlardan muzdaripseniz, Stop Grey beyazlık giderici losyonları Narecza üzerinden zahmetsizce satın alıp kullanabilirsiniz. Stop Grey losyon ile beyaz saçlara elveda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.