sadsad x
asdasd

Stop Grey Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
159,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Stop Grey

Yalnızca yaşı ilerlemiş kişilerde değil çok genç yaşta olan insanlarda da saç beyazlaması problemine maruz kalınabilir. Stop Grey uzmanları beyaz saçlardan kurtulmak isteyenler için yepyeni bir ürün formüle etmiştir. Saçlarınızdaki beyazları kapatmak için başvurduğunuz boyama yöntemi aslında, boyanın içerisinde bulunan hidrojen peroksitten dolayı saçınızın daha fazla beyazlamasına neden olmaktadır. Stop Grey sayesinde saçlarınızı boyamaya gereksinim duymadan beyazlardan kurtulabilmeniz mümkün.Her an kullanmaya hazır olan Stop Grey saçın beyazlardan kurtularak eski rengini kazanmasına yardım ediyor. Avrupa’da kısa süre içinde 1 milyondan fazla müşteri kesimine ulaşan Stop Grey saç rengini beyazlardan arındırma niteliğiyle dünya çapında adını duyurmaya devam ediyor. Türkiye’de de saç beyazlıklarına meydan okuyan Stop Grey geniş bir müşteri kitlesi tarafından, sonucundan memnun kalınarak kullanılmaktadır.

Stop Grey’in kişiye sunduğu en büyük avantajlardan biri de etkisini kısa süre içinde göstermesi. Erken yaşlarda saç beyazlaması problemi yaşayan kişilerin en çok tercih ettiği yöntem haline gelen marka, yalnızca birkaç hafta içinde etki göstererek saçların beyaz saç tellerinden kurtulmasına olanak sağlıyor. Uzun süreli ve daimi kullanım gerektirmediğinden hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından insanlara oldukça kullanışlı geliyor.Saç boyasına veya diğer renklendirici kozmetik ürünlere ihtiyaç duymadan saçları eski rengine kavuşturmak için en ideal yöntem olan Stop Grey’i kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saçınıza düşen aklara çözüm bulmak amacıyla kullanacağınız bu etkili losyon sayesinde yıllara meydan okuyabilirsiniz. Saç yapısına ve saçın doğal formuna zarar vermeyen içeriği ile gönül rahatlığıyla ve herhangi bir problemle karşılaşmadan kullanmanız mümkün. Hiçbir zararlı kimyasal madde içermediği yapılan testlerle ispatlanmış olan Stop Grey düzenli kullanımı halinde her geçen saçları kendi rengine biraz daha yaklaştırıyor. Saçın beyazlamasını engelleyen ve saça rengini veren şey melanin pigmentidir.Stop Grey’in içerisinde bulunan ve melaningörevi gören özel özel bir pigmenti saça enjekte ederek saçların eski koyu rengine kavuşmasını yardımcı oluyor. İçerisindeki özel pigmentler sayesinde 3-4 hafta içerisinde saçların eski rengine dönmesini sağlamaktadır.

Stop Grey saç rengini eski haline dönüştürmekle kalmayıp aynı zamanda saçın beslenmesini de sağlıyor. Çeşitli saç tipleri ve saç renkleri üzerinde denenmiş olup herhangi bir yan etki yaratmadığı test edilmiştir.Saç rengi ayrımı yapmadan tüm saç renkleri için kullanılabilir. Kullanım kolaylığı ve şeffaf rengiyle istenen her an kullanılabileceği gibi saçların yağlı görünmesine de sebebiyet vermez. Deri üzerinde lekelenmeye veya farklı problemlere neden olmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı