x
sadsad x
asdasd
Pharmaozon Cade Profesyonel Şampuan 300 ml

Pharmaozon Cade Profesyonel Şampuan 300 ml

Daha fazla Pharmaozon ürünü
Barkod: 8697633897606
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
65,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Pharmaozon
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 300 ml
Güncelleme Tarihi : 14.09.2018-Cuma
Özet Bilgi : Ürün saçlarınıza bakım ve onarım yapmanıza yardımcı olmak için bitkisel formüller ile tasarlanmıştır. Tüm saç tarzlarında güvenle kullanılabilir. Doğal özler içeren zengin yapısı saçlarınızı ve saç derinizi beslemenize ve doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.
Pharmaozon Cade Profesyonel Şampuan 300 ml

Pharmaozon Cade Profesyonel Şampuan formülünde yer alan bitki özleri ve vitaminler ile zenginleştirilmiş özel bir şampuandır. Kuru, yağlı ve hassas yapıya sahip saç tarzları dâhil olmak üzere tüm saçlar için kullanıma uyumludur. Çeşitli işlemler sonucu yıpranan ve hassasiyet gösteren saç deriniz ekstra bir bakıma ihtiyaç duyar. Saç deriniz ne kadar sağlıklı ve bakımlı ise saçlarınızda aynı doğrultuda sağlıklı bir şekilde uzar ve doğal dengesini korur. Bu özel ürün saçlarınıza ve saç derinize gereksinim duyduğu bakımı yapmanıza yardımcı olur.

Ürün içeriğinde bulunan ısırgan özleri saçların dökülmesine engel olması ve yeni saç üretiminde oynadığı etkili rolü ile bilinmekte ve tercih edilmektedir. Ürün saçlarınızı kökten uca besler ve canlandırıcı etkiler yaratmanıza yardımcı olur. Derinlemesine beslenen, ihtiyaç duyduğu vitaminleri elde eden saçlarınız daha sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olur.

Uygulama: Ürün haftada iki kez olmak üzere kullanılmalıdır. Saçlarınıza uygulamadan önce ürün çalkalanmalı ve eşit şekilde dağılması sağlanmalıdır. Saç derinize uygulanan ürün nazikçe masaj yapılarak köpürtülmeli daha sonra 2-3 dakika kadar bekletilmelidir. Haftanın iki günü bu özel ürün diğer günlerde ise Pharmaozon Şampuan kullanılabilir.

İçerik: Aqua, Cocomide DEA and Glycerin, Cocamidoproply, peg 7
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.