x
-%35
Ducray Sensinol Vücut Yıkama Yağı 200 ml

Ducray Sensinol Vücut Yıkama Yağı 200 ml

Daha fazla Ducray ürünü
Barkod: 3282770055078
- ,
5/ 5
Faydası müthiş :)
- ,
5/ 5
25

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
59,00 TL
38,35 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Nemlendiriciler ve Losyonlar
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 29.11.2016 - Salı
Özet Bilgi : Ducray Sensinol Vücut Yıkama Yağı kuru cilt tipleri için uygun bir üründür. Ciltteki yanma ve kızarıklıkları onararak yenilerinin oluşmasını önler. Cildi tahriş etmeden nazik bir bakım gerçekleştirir. Cilde sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm sunar.
Ducray Sensinol Soothing Cleansing Oil 200 ml Vücut Yıkama Yağı

Kaşıntı ve yanmaya karşı geliştirilmiş yıkama yağıdır. Kuru ciltlere uygulanan ürün hassasiyetleri yatıştırır ve cildin nemlenmesine etki sunar. Çeşitli faktörlerin neden olduğu kuruluğa karşı bakım gerçekleştirir. Yüksek toleranslı hassas ciltlerde kullanıma uygun ürün cildi derinden nemlendirir ve canlandırıcı bakım gerçekleştirir. Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü vücuda canlılık sağlar. Cildi parlatan bakım ürünü parlak ve ışıltılı bir cilt gelişimini destekler. Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü besleyici ve yatıştırıcı bakım gerçekleştirir. Vücudun ihtiyacı olan canlılığı ve enerjiyi kazandıran ürünle cilt dokusu gelişir ve korunur.

Dış etkilere karşı güçlü bir bakım gerçekleştirir. Cildin hassas bakımını gerçekleştiren bakım ürünü yanmalara karşı da giderici bakım etkileri sunar. Ducray Sensinol Soothing Cleansing Oil Vücut Yıkama Yağı kuruluğa karşı bakım gerçekleştirir.

Ducray Sensinol Soothing Cleansing Oil 200 ml Vücut Yıkama Yağı Özellikler:

Cildin kaşıntı ve yanmalara karşı korunmasına yardımcı olur. Kuruluk karşıtı bakım sunar. Yüksek toleranslı ürün hassas ciltlerin de kullanımına uygun bakım sunar. Cildi derinden nemlendiren vücut yıkama yağı, cilde besleyici bakım sunar. Cilt pH değeri ile uyumludur ve zararsız bakım sunar. Cilt gözeneklerini besler ve yumuşatır. Canlı ve pürüzsüz bir cilt sunan ürünle cildi derinlemesine nemlendirir. Günlük olarak kullanılan ürün etkili koruma sunar. Güçlü bakım ürünü cildin hassas bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Cildi koruyan bakım ürünü ile bakımlı ve sağlıklı cilt gelişimi sağlamak mümkün olur. Ciltteki hassasiyet ve kaşıntıyı giderici etki sağlayan ürünle gerçek cilt bakımı sağlanır.

Vücuda Etkisi: Ciltte meydana gelen hassasiyet, kaşıntı ve yanmaya karşı geliştirilmiş yıkama yağıdır. Cildin nemlenmesini ve beslenmesni sağlayan vücut yıkama yağı ciltteki kaşıntı ve hassasiyeti yok eder. Cildi güçlendiren bakım ürünü parlak ve gelişmiş bir cilt görünümünü mümkün kılar. Düzenli kullanımla vücudu tam olarak besler ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Etkili cilt bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Yüksek toleranslıdır ve cildi derinlemesine nemlendirir.

Uygulanan Bölge: Cildi derinden ve yoğun şekilde nemlendiren ürün cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Temiz cilt yüzeyine cildi duruladıktan sonra sürtmeden nazikçe uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak kullanılan ürün cilt yüzeyine uygun miktarda uygulanır. Gerekirse takrar uygulanabilen vücut yıkama yağı 200 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması önerilmektedir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.