Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Ducray Dexyane Atopik ve Kuru Cilt Serisi

Ducray Serilerini Keşfedin.

Ducray Dexyane Atopik ve Kuru Cilt Serisi

Atopiye yatkın kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş Ducray Dexyane cildinizi rahatlatarak yaşam kalitenizi arttırıyor. Birden farklı forma sahip olan Dexyane atopik cilt serisi krem formu başta olmak üzere balm ve temizleme jelleri ile de ön plana çıkıyor. Tüm bu formların amacı kuru cildi derinlemesine nemlendirerek oluşabilecek cilt rahatsızlıklarına karşı cildi korumak. Cildi onarmaya da yardımcı olan Ducray Dexyane atopik ve kuru cilt serisi atopiden dolayı oluşan pürüzlü görüntüyü ortadan kaldırıyor. Siz de kuru ve atopik bir cilde sahipseniz Ducray Dexyane serisi ile tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Ducray Dexyane bakım ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ducray Dexyane İle Cildinizi Kontrol Altına Alın

Kuru ve hassas cilde sahip kişilerin en çok yakındığı konular arasında ciltlerinin atopi eğilimli olması yer alıyor. Bu nedenle cildin sık sık nemlendirilmesi gerekiyor. Ducray Dexyane atopiye eğilimli ciltler için özel olarak üretiliyor. Paraben içermeyen içeriği ile tüm yaş grupları için uygun olan Dexyane serisi, cildi derinlemesine nemlendiriyor. Ducray Dexyane Anti- Scratching Emollient Balm formu, cilt kuruluğuna karşı oluşan kaşıntı hissine karşı cildi nemlendiriyor. Yumuşayan cilt kaşıntı hissinden kurtulurken tahriş olmuş deriyi de onarıyor. Zengin içeriği sayesinde cilde ışıltı katan Emollient cilt bakım balmı, cildin doğal güzelliğine kavuşmasına yardımcı oluyor. Ducray markasının resmi sayfasında yayımlanan verilere göre yapılan klinik araştırmalar sonucunda düzenli kullanımlarda cilt kuruluğunu %87 oranında azalttığı belirtiliyor. Kullanım olarak da rahat bir uygulama yöntemine sahip olan Emollient balm, yüz ve vücudun kuru bölgelerine uygulanıyor. Günlük kullanım için uygun olan bu cilt bakımı ürünü gibi bakım ürünleri için sayfamızı inceleyebilir, Ducray Dexyane çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ducray Dexyane Nemlendirici Krem

Atopik cilde karşı başarılı ürün skalası sunan Ducray Dexyane, cildi derinlemesine nemlendiren kremleri ve balsamları ile öne çıkıyor. Tahriş olmuş cildi yatıştırmayı amaçlayan Dexyane serisi cildin onarımını da destekliyor. Ducray Dexyane Med, nemlendirici krem en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ciltteki kızarıklık, iltihaplanma ve tahriş olmuş cildi rahatlatmaya ve cildin onarılma sürecine destek veriyor. Günlük kullanım için uygun olan Ducray Dexyane Med krem 30 ml ile 100 ml olmak üzere tüp formda bulunuyor. Yüz ve vücut için kullanıma uygun özellikte olan Dexyane Med, cilde ekstra bir koruma etkisi sağlayarak tekrar herhangi cilt rahatsızlığına karşı cildi koruyor. Yatıştırıcı etkili Ducray Dexyane Med nemlendirici krem ve daha fazla Ducray Dexyane serisine ulaşmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ducray Dexyane Çeşitleri

Ducray Dexyane kuru ciltler için bir numaralı nemlendiriciler arasında yer alıyor. Üstelik atopiye eğilimli ciltler için de destek veren Ducray Dexyane serisi ihtiyaca yönelik birden fazla üründen oluşuyor. Nemlendirici etkili ürünleri ile cildi yatıştırmayı ve onarmayı hedefleyen Dexyane serisi, cilt temizleyici jel, nemlendirici krem ve balsam olmak üzere birden fazla çeşitten oluşuyor. Hassas ve kuru ciltler için özel olarak üretilmiş olan Ducray Dexyane Cleansing jel atopiye eğilimli tahriş olmuş cildin onarılmasına yardımcı oluyor. Kuru cildi nazik bir şekilde temizleyen Dexyane Cleansing jel, kuruluğa karşı da koruma sağlıyor. Marka tarafından yapılan ve yayımlanan klinik araştırma sonucuna göre %91 oranında tahrişi azalttığı ve cildi kuruluğa karşı koruduğu belirtiliyor. Paraben, parfüm, sabun içermeyen yapısı ile 3 aydan büyük bebekler tarafından da kullanıma uygun özelliğe sahip. Ducray Dexyane kuruluğa ve atopiye karşı etkili bir ürün olup daha fazla bilgi edinmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.