Ducray Anaphase Serisi

Ducray Serilerini Keşfedin.

sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Ducray Anaphase Conditioner 200 ML Dökülme Önleyici Saç Kremi
Ducray - Ducray Anaphase Conditioner 200 ML Dökülme Önleyici Saç Kremi
Ducray - Ducray Anaphase Conditioner 200 ML Dökülme Önleyici Saç Kremi
 • Bakım kremi
 • Dökülme karşıtı
 • Besleyici etki
 • Onarıcı bakım
 • Yumuşak, parlak görünüm
(0) Yorum
Ducray Anaphase Conditioner 200 ML Dökülme Önleyici Saç Kremi
228,65 TL
Ducray Anaphase Plus Şampuan 400 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
Ducray - Ducray Anaphase Plus Şampuan 400 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
Ducray - Ducray Anaphase Plus Şampuan 400 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
 • Saç şampuanı
 • Dökülme karşıtı
 • Güçlendirici etki
 • Onarıcı bakım
 • 400 ML
(0) Yorum
Ducray Anaphase Plus Şampuan 400 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
263,20 TL
Ducray Anaphase Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
Ducray - Ducray Anaphase Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
Ducray - Ducray Anaphase Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
 • Bakım şampuanı
 • Dökülme karşıtı
 • Koruyucu etki
 • Güçlendirici özellik
 • 200 ML
(0) Yorum
Ducray Anaphase Şampuan 200 ML Dökülme Karşıtı Şampuan
228,65 TL

Ducray Anaphase Serisi

Saç dökülmeleri için özel olarak üretilen Duracy Anaphase saç bakımına yönelik bakım rutini oluşturmanızı sağlıyor. Pek çok nedene bağlı olarak gerçekleşen saç dökülmesi kimi zaman can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bu noktada Duracy Anaphase şampuan devreye giriyor. İçerisinde yer alan monolaurin, ruscus, bıotin, B6 vitamini aktif bileşenler ile birleşerek saç ve saç derisini besliyor ve saç dökülmesinin önüne geçiyor. Siz de etkili saç bakım rutini oluşturmak istiyorsanız Ducray Anaphase serisi ile tanışabilirsiniz. Sayfamız üzerinden Ducray Anaphase ürünlerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınızı sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ducray Anaphase Plus ile Saç Dökülmelerinin Önüne Geçin

Stres, yorgunluk, hamilelik ve mevsimsel değişiklikler gibi pek çok nedene bağlı olarak saç dökülmeleri meydana gelebiliyor. Dönemsel ya da uzun vadeli devam edebilen saç dökülmeleri, kimi zaman oldukça can sıkıcı olabiliyor. Ducray Anaphase Plus serisi saç dökülmelerini önlemek üzere geliştirilmiş saç bakım ürünlerinden oluşuyor. Ünlü Fransız markası olan Ducray 90 yıllık tecrübeyle saç ve saç derisine en iyi gelen formüllere sahip. Geliştirilmiş özel formülleri ile saç dökülmeleri ile savaşırken aynı zamanda saçları güçlendiriyor. Anaphase Plus serisi saç dökülmelerine karşı Anaphase şampuan ve bakım kremi olmak üzere 2 ana bakım ürünü ile öne çıkıyor. Ducray Anaphase şampuan 400 ml ve 200 ml ambalajlar ile bulunuyor. Şampuan formu ile saçlarınızı dökülmelere karşı tedavi ederken, güçlendiriyor. Markanın sayfasında yer alan verilere göre dermatolojik olarak onaylanmış olan Anaphase saç dökülmelerine karşı bakım serisi %88 oranında daha güçlü ve dayanıklı saçlara sahip olmanızı sağlıyor. İçerisinde yer alan monolaurin aktif bileşeni ile saçınızın mat ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Canlılığını yitirmiş saçlara hareket kazandıran Ducray Anaphase Plus şampuan ve saç bakım serisi saçın eski formunu kazanmasına yardımcı oluyor. Siz de Ducray Anaphase saç dökülme karşıtı bakım serisini ile saç dökülmelerinin önüne geçmek istiyorsanız sayfamız üzerinden ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Durcray Anaphase Plus Bakım Rutininiz

Saç dökülmeleri kadın- erkek fark etmeden herkesin ortak problemi olan konular arasında yer alıyor. Ducray Anaphase Plus dökülme karşıtı saç bakım serisi her iki cinsiyetin kullanımı için uygun. Anaphase Plus saç serisi dönemsel ya da devamlı olarak devam eden saç dökülmelerinin önüne geçiyor. Saç kaybını önlemeyi amaçlayan Ducray Anaphase saç bakım serisi ihtiyacınız olduğu durumlarda istenilen sıklıkta kullanılabilir özelliğe sahip. Tüm bunların yanında Ducray Anaphase + plus saç dökülmesine karşı şampuan cinsiyete bağlı saç bakımı için farklı bakım rutinleri bulunuyor. Erkekler için 6 aydan uzun süre devam eden saç dökülmelerinde Ducray Anaphase Plus şampuan ile saçlarınızı temizledikten sonra saç dökülmesi karşıtı serum ile saç köklerini besleyerek dökülmenin önüne geçebilirsiniz. Kadın saç bakım rutininde ise Ducray Anaphase şampuan sonrası saç bakım kremi uygulayarak saç dökülmelerine karşı bakım rutini oluşturabilirsiniz. Anaphase serisine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olanı sepete ekleyebilirsiniz.

Ducray Anaphase Saç Bakım Kremi

Ducray Anaphase bakım kremi ile saç dökülmelerine karşı saç ve saç derisini onararak saçların daha güçlü uzamasına yardımcı oluyor. Besleyici ve güçlendirici bakım kremi olarak geçen bu saç bakım ürünü, saça aynı zamanda yumuşaklık ve parlaklık kazandırmayı amaçlıyor. Ducray Anaphase Plus ile kullanılması önerilen bakım kremi, birlikte kullanımlarda çift kat etki yaratıyor. Tüm bunların yanında saç dolaşıklığının da önüne geçerek kolay tarama imkanı sağlıyor. Bu saç bakım kremi durulanır formda olup duş sırasında kullanıma uygun. Duracy Anaphase şampuan ile saçınızı yıkadıktan sonra Anaphase bakım kremi sürülüp ve 3- 5 dakika bekledikten sonra durulayabilirsiniz. Böylece saçlarınızı da yumuşatarak daha ipeksi bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.