sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
%20
96,50 TL
77,20 TL
%20
%20
121,90 TL
97,52 TL
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Ducray Nutricerat

Sabunların saçları matlaştıran etkisine yönelik oluşturulan Ducray markası, ortaya çıktığı dönemde büyük yenilikleri beraberinde getirmiştir. Albert Ducray’in kurduğu marka, alkalin özelliklere sahip sabunlara alternatif olarak Lik’s Savons’u sunar. Etkili bir çözüm sunan bu şampuan, tekli dozlar şeklinde hazırlanmıştır.

Ducray markası tüketicilerin ihtiyaçlarını temel alarak ürünler geliştirmektedir. Bunu yaparken sağlık sektöründen ve dermatolojiden özellikle faydalanır. Devamlı ilerleyen yapısı sayesinde 11 patent ve 85 yıllık inovasyon sunar. Saç ve saç derisi sorunları için güçlü şampuanlar geliştirmektedir.

Ducray Nutricerat serisi, özellikle kuru yapıdaki kıvırcık saçlara yönelik hazırlanan özel ürünlerden oluşur. Saçların kuru olmasının farklı nedenleri vardır ve doğal yapısından kaynaklanabileceği gibi kurutucu, güneş benzeri dış etkenler de kuruluğa neden olabilir. Her durumda da Nutricerat serisi saçlarınızı besler ve nemlendirir. Böylece dış etkenlerin zararlarını da engellemeye faydalıdır.

Nutricerat Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Şampuan: İşlem gördüğü için yıpranan saçlar özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Sık aralıklarla saçlara uygulanan yüksek ısı, kurutucu bir etki yaparak saç direncini düşürür. Bu durum, şekillendirici dışında dabir nedene bağlı olabilir. Örneğin ince yapıdaki saçlarda güneş ışınları ve bakımsızlık yıpranma nedenidir. Nutricerat Besleyici Şampuan, tam da bu ihtiyaca yönelik şekilde, saçları kökten uca beslemeye yardımcıdır. Bir yandan beslerken diğer yandan da yumuşak ve parlak yapı kazandırır.

Ducray Nutricerat Sprey UV Koruma Kuruluğa Karşı Koruyucu Sprey: Formunun avantajlarını barındıran Ducray Nutricerat Sprey, saçlarınızın güneş ışınlarına karşı korunmasına katkı sağlar. Zararlı UV ışınlarının etkisini en aza indirir. Ayrıca karışan saçların kolayca taranmasına da faydalıdır. İlk kullanımdan itibaren saç tellerinin kurumasını engeller, doğal bir nemlilik kazanmasında etkilidir.

Ducray Nutricerat Maske: Yıpranmış saçlar için maske arayışınıza Ducray NutriceratYoğun Bakım Maskesi ideal biçimde yanıt verecektir. Saçlara derinlemesine etki yaparak onarıcı bir etki yapar. Köklere işleyerek saç tellerinin beslenmesine katkı sağlar. Ayrıca kolay taranan yumuşak saçlar için de beklentileri karşılayan bir üründür. Doğal, parlak bir görüntü kazandırır.

Her Nutricerat ürünü kullanımı farklılık gösterecektir. Bunun nedeni ürün içerik ve yapısının farklı olması, ayrıca kişisel tercihlerdir. Kişisel tercihler özellikle kullanım süresiyle alakalıdır. Ancak doğru bir bakış açısı oluşması için ürünlerin üzerindeki kullanım talimatlarına önem vermek gerekir. Maske ürünleri haftada en çok 2 kere kullanılması gereken yapıdadır. Çünkü maske saç yapısına derinlemesine etki sağlar.Sürekli kullanılması tahriş nedeni olabilir. Ayrıca sık aralıklarla maske uygulamak doğal ve sağlıklı deri yağlarını yok edebilir. Bu da saçlarınıza beklenmedik bir zarar verme potansiyeli taşır. Sprey ürünleri hızlı etki bakımından idealdir ve genellikle belirtilen miktarda uygulanmalıdır. Şampuan kullanımı her gün olmamalıdır. Çünkü saç derinizin kendi doğal yağlarına ihtiyacı vardır. 2-3 gün aralıkla şampuan kullanabilirsiniz. Su sıcaklığına da ayrıca önem vermelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı