x
sadsad x
asdasd
-%20
Ducray Keracnyl Stick Correcteur 15 gr Akneler İçin Lokal Bakım

Ducray Keracnyl Stick Correcteur 15 gr Akneler İçin Lokal Bakım

Daha fazla Ducray ürünü
Barkod: 3282779368988
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
36,90 TL
29,52 TL(KDV DAHİL)
Miktar
 


Marka : Ducray
Ürün Serisi : Cilt Lekeleri
Boyut : 15 gr
Güncelleme Tarihi : 07.09.2018 - Cuma
Özet Bilgi : Yağ bezlerinin fazla ya da düzensiz çalışması sonucu ciltte oluşan akneler için onarıcı destek sunan Ducray Akneler İçin Lokal Tedavi alerjik reaksiyon riskini minimuma indirerek tasarlanmıştır. Ciltteki akneli yüzeyler için lokal tedavi sağlar. Cildi besleyerek bakım gerçekleştirir.
Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi
 Bilindiği gibi akne, yüz, omuzlar, sırt ve göğüsteki yağ bezleriyle ilgili bir deri hastalığıdır. En çok 14-20 yaşlar arasında görülür ve bu hastalığın tipik belirtileri olan siyah noktalar, sivilceler, gençlerin bu en hassas devirlerinde genellikle psikolojik rahatsızlıklara yol açar. Yağ bezlerinin kanalında bir tıkaç oluşur ve bu tıkacın başı sertleşip siyahlaşır. Bazen, kanal tıkalı olduğu halde, bez, yağ salgılamaya devam eder ve böylece içi yağ dolu bir kist oluşur. İşte Ducray markasının bu ürünü bu sorunda size yardımcı olabilecek bir üründür.
 Genetik yatkınlık, stres, yağlı kozmetik ürünler, hiperandrojenizm, beslenme şekli risk faktörleri arasında sayılır. Akne oluşumu sırasında cildimizde bulunan propioni bacterium acnes adlı bakteri yüzeye yerleşerek akne oluşumuna katkıda bulunur. Bu noktada Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi Kremini kullanarak aknelere lokal tedavi gerşekleştirilebilir. Cildiniz için ideal bakımı sağlar.

Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi Özellikleri:

 • Alerjik reaksiyon riskini en aza indirecek şekilde formüle edilmiştir.
 • Kapatıcı ve bakım yapma özelliği vardır.

  Ayrıca akne sorunlarında ducray markasının ürününe benzeyen Babe Stop AKN Akne Kurutucu Stik ürününe de göz atabilirsiniz

  Kullanım şekli:

  Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi Kremini akneli bölgeye lokal olarak uygulayın.
   Ducray Keracnyl Stick Correcteur Akneler İçin Lokal Tedavi Ürünü 15 gr'dır.

  KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

  Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

  Benzer Ürünler
  Yukarı Çık
  Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
  T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.