sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Ducray Dexyane

Hikâyesi Fransa’da başlatılan Ducray, saç yapısındaki önemli bir ihtiyacı gidermek üzere geliştirilmiştir. Şampuan üretiminde kullanılan toz sabunların saçlarda matlaştırıcı bir etkiye neden olduğunu keşfeden Albert Ducray, kendi formülünü hazırlayarak önemli bir fark yaratmıştır. Lik’s Savons adındaki bu yeni şampuan, o dönem koşulları içerisinde ciddi bir yenilik olmuştur. Marka, bu yeniliğin de etkisiyle büyüme ve gelişme için önemli bir zemine sahip olur.

Ducray Dexyane ürünleri, özellikle kuru ve atopiye yakın özellikteki ciltler için geliştirilmiştir.Hassasiyetin neden olduğu kaşıntı, tahriş sorunları için günlük rutininize alabileceğiniz ideal bir bakım serisidir. Cildi yoğun şekilde nemlendirebileceğiniz profesyonel bakım ürünleri barındırır.

Kuru bir cildin tanımı yapılırken, temel karakteristik özelliği kaşıntıyla kendini göstermesidir. Nedenleri farklıdır ve yağlı ciltler de kuru bir yapıda olabilir.Kuruluğu sadece yüzde değil cildin farklı noktalarında bulmak da mümkündür. Kuruluk sorunu yüzeysel olabileceği gibi altta yatan farklı nedenlere bağlı olabilir. Ürün kullanımıyla çözülmeyecek kadar karmaşık sorunlar için uzman kontrolü gerekmektedir. Alt tabakalardaki kurulukta tıbbi vakalara rastlanabilir.

Ducray Dexyane Med Krem Bakım Kremi: Egzama sorunu olan ciltlerde kaşıntıyı hafifletici etkiye sahip Ducray Dexyane Med Krem çok yönlü bir formül sunmaktadır. Cilt yapısının onarılmasına yardımcı olur.Yatıştırıcıaktif bileşenler sayesinde iltihap, tahriş ve kızarıklık sorununun azalmasında etkilidir. Rutin bakım sağlayan ürün, günlük olarak kullanılmalıdır.

Ducray Dexyane Anti Scratching Emollient Balm Nemlendirici Balm: Direnci dış etkenlere bağlı olarak düşen cilt yapısı için Anti-Scratching Emollient Balm, bariyer onarıcı etkisiyle bilinmektedir. Doğal yapısı aşırı kuru olan hassas ciltlerde yoğun şekilde nem sağlar. Kuruluğa bağlı oluşan çizilmeleri ortadan kaldırmaya yardım eder. Yumuşatıcı ve yatıştırıcı niteliktedir.

Ducray Dexyane Atopik Ciltler İçin Temizleme Jeli: Serinin en özel ürünlerinden olan Ducray Dexyane Atopik Ciltler İçin Temizleme Jeli alerjiyeeğilimi olan ciltlere özel olarak geliştirilmiştir. Derinlemesine etkisi olan jel, nazik bir şekilde gözenekleri temizler. Savunması zayıflayan cilt bariyerini güçlendirmede faydalıdır. Kuruluk nedeniyle sertleşen cilt bölümlerini yumuşatarak yatıştırır.

Kuru cilt yapısı, cilt yaşlanmasının da temel nedenlerinden biridir. Yaş ilerledikçe, ciltteki nem de otomatik olarak azalır. Hücrelerin de yenilenme hızındaki yavaşlık bu durumla alakalıdır. Gerekli takviyelerle yaşlanma sürecini yavaşlatmak mümkün olduğu için, Ducray nemlendirici ürünler kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı