sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
177,50 TL
142,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Ducray Anacaps

Günümüzde hem kadınlarda, hem erkeklerde saç dökülmesi sorunu yaşanıyor. Kimi zaman stres, ani endişe, mevsimsel değişiklikler ya da yanlış beslenme davranışlarından dolayı geçici saç dökülmesi yaşanırken kimi zamansa genetik faktörlerden kaynaklı saç dökülmeleri yaşanabilir. Her iki durumda da kadın ve erkeklerde öz güven eksikliği, mutsuzluk, saçlarına karşı ilgisizlik gibi olumsuz etkiler ortaya çıkabilir. Bu olumsuz etkilerin ortadan kaldırılması, saç dökülmesinin önlenmesi için Ducray Anacaps besin takviyelerinden yardım alınabilir.

Ducray Anacaps kapsül şeklinde satılan bir besin takviyesidir. Düzenli kullanımda kullananların büyük kısmının memnun olduğu bu besin takviyeleri, iki şekilde piyasada bulunuyor. Ducray Anacaps Progressiv, içeriğinde bulunan demir, çinko, kalsiyum D, folik asit gibi maddeler saçların daha uzun süre sağlıklı olmasına yardımcı olur. Bu besin takviyesinin sabahları yumuşatılıp ağız yolu ile alınması gerekir. Saçların beslenmesi ve daha çabuk uzaması içinse Ducray Anacaps Tri Activ kullanılabilir. Besin takviyesinin içeriğinde yer alan B6, B8, E, B3 vitaminleri ve demir saç köklerini besleyerek daha sağlam ve sağlıklı olmasını sağlar. Aynı besin takviyesi, çabuk kırılan tırnaklar için de besleyici kapsül olarak tercih edilebilir. Hem saçların, hem tırnakların güçlenmesi için tek bir takviye alıp daha sağlıklı saçlar ile tırnaklara kavuşmak mümkün.

Ducray Anacaps besin takviyesi, günlük rutin bakım içine eklenebilir. Etkili bir tedavi için kapsüllerin en az 3 ay süre ile düzenli olarak kullanılması gerekir. Hem saçların güçlenmesi, hem de korunması için farklı içerikler ile üretilmiş olan Ducray Anacaps kapsüllerinin kullanımları aynı şekildedir. Günde sadee 1 adet kapsülü, 1 bardak su ile içmek yeterlidir. Bu besin takviyelerinden olumlu etki almak için düzenli olarak alınması, arada unutulmaması gerekir. Bunun için sabah saatlerinde alınması önerilir. Besin takviye kapsülleri 30 günlük kullanım için 30 kapsüllü ya da 3 aylık kullanım için 90 kapsüllük setler olarak satışa sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı