x
sadsad x
asdasd
-%30
DDF Sensitive Skin Cleansing 175 ml Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici

DDF Sensitive Skin Cleansing 175 ml Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici

Daha fazla DDF ürünü
Barkod: 060748006184
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
197,00 TL
137,90 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : DDF
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Boyut : 175 ml
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Hassas yağlı ciltleri derinlemesine temizleyerek arınmaya yardımcı olan ürün hijyen desteğinin yanı sıra cildin yağ dengesinin sağlanmasına da yardımcı olur. Cilt üzerindeki sağlıksız parlamayı gidererek cilde canlı bir ışıltı kazandırır. Arınma işlemi sırasında açtığı cilt gözenekleri rahat nefes alarak ferahlığa destek olur.
DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici

DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici hassas ciltlere zarar vermeden derinlemesine temizleyen bir temizleyici bir jeldir. Kullanımı sonrasında ciltte kuruluk hissi yaratmaz, yapışkan yada yağlı bir formülü yoktur. Cildinizi yumaşatırken nem oranınıda normal sınırlara çıkarır. Gözeneklerdeki derinlemesine temizliği ve yenilenen cildinizdeki ışıltıyı ilk denemenizde farkedersiniz.
Cildiniz temizlendikçe nefes almaya ve sağlık kazanmaya başlar. Her defasında biraz daha canlanan cilt, yaşlanmanın ve yıpranmanın etkilerini adeta geriye alır. DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici ile günlük temizliğiniz dışında makyaj temizliği için de son derece uygun bir üründür. Anti bakteriyel özelliği ciltte zararlı organizmaların üremesine engel olurken alerji riski oluşturmaz.


DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Ürün Kullanımı

DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyiciyi kullanmadan önce, cilt yüzeyinizi duru suyla nemlendirin. DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Hassas Yağlı Ciltler İçin Temizleyici uygulamasını, hafif dokunuşlarla ve masaj eşliğinde yapın. Temizleme ürünü olmasından ötürü durulamaya ihtiyaç yoktur. Ürünü düzenli kullandığınızda kısa sürede en iyi sonucu alırsınız.


Ürün İçeriği:

  • Gliserin %2; cildin nem tutma kapasitesini arttırır.
  • Aloe Vera;cilde yumuşaklık kazandırır, rahatlatır, tahrişleri yatıştırır, kızarıklıkları önler, nemlendirme özelliği vardır.
  • Calendula;anti-bakteriyel, antioksidan, Cilde nem verir.
  • Comfrey;gözenek sıkılaştırıcı, anti-inflamatuar, sakinleştirici, yatıştırıcıdır.
Ürün 175 ml dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.