Voonka Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Voonka Multi Collagen Powder 500 GR C Vitamini İçeren Kolajen Takviyesi

Ürün Kodu: T25011
Barkod: 8682241302901
 • Sığır Kolajeni
 • Tip 1-2-3  Kolajen
 • 40 MG C Vitamini Desteği
 • Aromasızdır
 • Toz Form
SATIŞ FİYATI
406,41 TL
SATIŞ FİYATI
406,41 TL
HAVALE FİYATI
398,28 TL
HAVALE FİYATI
398,28 TL
ÜCRETSİZ KARGO
400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400 TL altı siparişlerde 35 TL kargo bedeli yansır.
Kapıda Ödeme Nakit Seçeneği
30 TL fark ile kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İle Gönderim
Vermiş olduğunuz tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Voonka Multi Collagen Powder 500 GR İçeriği


  Aktif Bileşenler 1 Ölçekte (100 gram) *BRD
  Tip I hidrolize kollajen: 7500 mg **
  Tip III hidrolize kollajen: 2360 mg **
  Aktif Bileşenler 1 Ölçekte (100 gram) *BRD
  Tip II hidrolize kollajen: 100 mg **
  Vitamin C: 40 mg %50


  *BRD: Beslenme Referans Değeri
  **Beslenme Referans Değeri Yoktur

  Voonka Multi Collagen Powder 500 GR İçeriği


  Aktif Bileşenler 1 Ölçekte (100 gram) *BRD
  Tip I hidrolize kollajen: 7500 mg **
  Tip III hidrolize kollajen: 100 mg **
  Tip II hidrolize kollajen:: 100 mg **
  Vitamin C: 40 mg %50


  Voonka Multi Collagen Powder Nedir?

  Voonka Multi Collagen, kolajen içerikli gıda takviyeleri arasında yer alıyor. Ürünün sahip olduğu kolajen ve vitamin değerleri beslenme düzenindeki eksikliği tamamlayacak şekilde sunuluyor. Multi Collagen gıda takviyesinin içerisinde bulunan kolajen değeri sığır kolajeninden elde ediliyor. Tip-1, Tip-2 ve Tip-3 kolajen değerleri içeren ürünle bu alandaki beslenme yetersizliğinizi giderebilirsiniz. Kolajen Tip-1 vücutta en çok bulunan değerler arasında yer alıyor. Bu değer vücudun tendom, cilt ve kemik yapısında aktif olarak görev alıyor. Kıkırdaktan elde edilen Tip-2 kolajen ise insan vücudunun eklem bölgelerinde yer alıyor. Eklemlerin içerisinde yer alan sıvı dokuda bulunan değer vücuda fiziksel fonksiyonların işlemesinde destek sağlıyor. Kolajen Tip-3 de insan vücudundaki cilt ve organları oluşturan temel değerler arasında bulunuyor. Vücutta doğal olarak bulunan bu değerlerin azalmasını önlemek için beslenme düzeninizi kolajen odaklı ayarlayabilirsiniz. Beslenme düzeninizde kolajen içeren besinleri tüketemiyorsanız Voonka Multi Collagen tam size göre!

  Voonka Multi Collagen 1 2 3 Ne İşe Yarar?

  Voonka Multi Collagen Powder 300 gr gıda takviyesi zengin içeriğiyle insan vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm değerleri tüketmenizi sağlıyor. Markanın bulunduğu sağlık beyanına göre ürün cilt ve iskelet sisteminin normal işleyişine destek sunuyor. Cildin normal fonksiyonu için gerekli olan kolajeni içeren ürün, bu değerin azalmasını önlüyor. Cilt sağlığınızı korumak için Voonka Multi Collagen gıda takviyesini tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ürün kıkırdağın normal fonksiyonu için gerek duyulan Tip-2 kolajen değerini de içeriyor. Bu değer yaşlanma belirtileri ile gelen kemik rahatsızlıklarının önlenmesini sağlıyor. Çünkü Tip-2 kolajen değeri vücutta bulunan kıkırdak yapılarının temel değeri olarak biliniyor. Tüm bunlara ek olarak Voonka Multi Collagen içeriğiyle normal enerji oluşumunda da görev alıyor. Ayrıca kan damarlarının sağlığı için gerek duyulan normal kolajen oluşumuna da katkıda bulunuyor. Vücudunuzdaki kolajen dengesini sağlamak için Voonka Multi Collagen Powder gıda takviyesini değerlendirebilirsiniz.

  voonka.png (81 KB)
  voonka.png (81 KB)

  Voonka Multi Collagen Powder Nasıl Kullanılır?

  Voonka Multi Collagen Powder gıda takviyesi pratik şekilde tüketilebilen bir forma sahip. Toz formunda sunulan ürün suyla karıştırılarak pratik bir şekilde tüketilebiliyor. Bunun yanı sıra ürünü sıcak veya soğuk fark etmeksizin tüm içecek türleriyle birlikte tüketmeniz mümkün. İster evde ister seyahat sırasında besin ihtiyaçlarınızı sağlamak için Voonka Multi Collagen’in kolay tüketilebilen formundan yararlanabilirsiniz.

  Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Voonka Multi Collagen Powder kullanımı konusunda birkaç hususa dikkat etmeniz gerekiyor. Marka ürünün günde bir ölçek olarak kullanılmasını tavsiye ediyor. Bununla birlikte vücut emiliminin maksimum derecede sağlanması açısından Voonka Multi Collagen’in akşam saatlerinde kullanılması öneriliyor. Kullanım düzeninizi belirlemek için markanın tavsiyelerine göre hareket edebilirsiniz. Bununla birlikte ürünü farklı gıda takviyeleriyle birlikte kullanırken dikkat etmenizde fayda var. Özellikle C vitamini, B vitamini, çinko ve selenyum gibi mineral çeşitleriyle birlikte kullanımı Voonka Multi Collagen etkiniliğinde problemler oluşturabilirsiniz. Ürünü vücut yapınıza uygun bir şekilde kullanabilmek için doktorunuza danışabilirsiniz.

  Voonka Markası Hakkında

  2012 yılında kurulan Voonka markası Kampotu bünyesinde yer alıyor. Kampotu markası Voonka Collagen, Voonka Kids, Doctor Mito ve Voonka Next markalarıyla gıda takviyeleri alanında geniş ürün yelpazesine sahip. Kendisini “Sağlıklı Yaşam Ortakları” olarak niteleyen marka doğal kaynaklarla çeşitli gıda takviyeleri geliştirmeye devam ediyor. Markanın tüm vitamin ve mineral takviyelerine web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  %48
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  781,55 TL
  ÜCRETSİZ KARGO
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.