x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Ducray Hidrosis Roll on A... Ducray Hidrosis Cream El ... Kiss My Face Smooth Deo A... Kiss My Face Liquid Rock ... Sebamed Balsam Deodorant ... Sebamed Fresh Deo Aerosol... Perspirex Original Antipe... Caudalie Eau Des Vignes F... Organique Kristal Roll-On... Organique Body Mist 100 m...
Sırala:
1 2 3 4 5 6
Sırala:
1 2 3 4 5 6

Terleme Önleyiciler

Terleme Önleyiciler genel olarak vücuttaki terlemeyi engelleyerek, nemin azalmasına yardımcı olan ürünlerdir. Cildinize tazelik vererek, bakterilerin neden olduğu kötü kokuların önüne geçerler.Özel formülleri sayesinde terleme önleyiciler, ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturarak, terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaya yardımcı olurlar. Kullanımı çok kolay ve pratik olan terleme Önleyiciler, özellikle geceleri uygulandığında daha etkili olurlar. Çünkü geceleri, ter bezleri aktif değildir ve etkisi ertesi günü hissedilir. Terleme Önleyiciler kullanarak koltuk altı terlemesinde, ev ve ayak terlemesine göre daha hızlı sonuç alınabilir.

Terleme Önleyiciler - Neden Terleriz?

İnsanlar fizyolojik ve psikolojik olarak terleyebilirler. Uzmanlar, psikolojik terlemelerin bir mekanizma olduğunu söylerler. Vücut ısısı arttığında, vücut ısısını düşürmek için verilen tepki terleme şeklinde ortaya çıkar. Aynı zamanda toksinlerinizi dışarıya attığınız bir reaksiyon olarak belirir. Vücudunuzdaki bir takım hormonal değişikliklerin mekanizmaları harekete geçirmesi de, terlemeyi başlatan önemli sebeplerden bir tanesidir. Duygusal ve psikolojik sebepler de devreye girdiği zaman terleme mekanizması çalışmaya başlar. Terleme çok sağlıklı bir mekanizmadır. Çünkü iç ve dış arasındaki ısı farklılığını belli bir ayarda koruyor. Havanın ısınması ile birlikte vücudumuzun ısısını düşürmek için enerji kaybına, ısı kaybına sebep oluyor. Aynı zamanda terleme esnasında bir takım toksinleri de atmış oluyorsunuz.Bazı insanlar genetik olarak aşırı terlerler. Bu insanların terleyen bölgeleri farklıdır. Bu bölgeler genetik olarak ter bezlerinin yerleştiği bölgelere ve bunların yoğunluklarına göre değişir. Terleme bezlerine etki eden ve terlemeyi yavaşlatan bir takım terleme önleyiciler kullanılabilir.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.