x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Marc Anthony Strictly Cur... Marc Anthony Coconut Oil ... Toni&Guy Casual Deniz Tuz... Toni&Guy Işıltı Veren Saç... Trukid Dancing Detangler ... Swisscare Hairgrow Energi... Kerastase Discipline Kera... Kerastase Aura Botanica E... Kerastase Resistance Volu... Kerastase Volumifique Hac...
Sırala:
1 2 3 .... 6 7 8
Sırala:
1 2 3 .... 6 7 8

Saç Tonikleri

Saç tonikleri saçların güçlenmesine, boyalı saçların yıpranmasını ve incelmesini önlemeye, incelmeye bağlı olarak kopan saçların yeniden daha sağlıklı bir şekilde çıkmasına yardımcı olan bir üründür.Saç tonikleri, her bakımlı kadının ve saçlarına önem veren erkeklerin kullanması gereken bir alternatiftir.

Saç toniklerinin sağladığı yararlar nelerdir?

Saç büyümesinin Anagen, Katagen, ve Telogen olmak üzere 3 evresi bulunmaktadır. Anagen saçın büyüme evresi, katagen saçın büyümesinin durduğu evre ve telogen ise saç foliküllerinin uyku döneminde oluğu evredir. Saç tonikleri, anagen evreyi uzatarak telogen evreyi kısaltmaya yardımcı olmaktadır. Saç tonikleri, saç derisinde bulunan hücrelerin uyarılmasına yardımcı olmaktadır.Saç köklerini destekleyerek saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı olmaktadır. Saç derisinin gözeneklerini açarak saç köklerinin nefes almasına yardımcı olmaktadır.

Saç tonikleri, saçların daha hızlı ve daha sağlıklı uzamasını sağlamaktadır. Saç hücrelerini desteklemektedir. Saçların yağ oranının dengelenmesinde yardımcı olmaktadır. Saçtaki elektriklenmenin önüne geçmektedir. Saçı besleyen kan dolaşım sisteminin uyarılmasında ve düzenlenmesinde yardımcı rol oynamaktadır.

Saç tonikleri, saç kökündeki kan dolaşımını hızlandırır, yeni saç teli oluşumunu destekler, saç tellerini onararak yeniden sağlık kazanmasına yardımcı olmaktadır. Saç tellerinin incelmesine engelleyerek kopan saçların yeniden çıkmasını destekler.Saç tonikleri saçın kökten uzamasını engelleyen saç folikülü üzerinde baskı yapan her türlü etkiyi yok etmektedir. Saç folikülünün nefes almasını sağlayan folikülün ağzını tıkayan yağ, kepek ve kiri ortadan kaldırır ve saçların rahat bir nefes almasını sağlamaktadır.

Saç tonikleri nasıl kullanılır?

Saç tonikleri bayan ya da erkek ayrımı yapılmadan herkesin kullanabileceği bir karışımdır. Saç toniği saçlar için gıdalardan alınamayan vitamin ve mineralleri saçlara kolay bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Saç toniği saç derisine uygulandıktan sonra parmak uçları yardımı ile masaj yaparak yedirilmelidir. Masaj yapılmasının sebebi saç toniğinin saç diplerine daha iyi nüfuz ederek etkisini daha iyi göstermesidir. Saç toniği durulanmaz.Defne, Revigen,Tresan, Genos, Hayashi gibi çok sayıda ürüne saç toniği kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Saç Losyonu

Saç losyonu, saçların bakımı için kullanılan, deforme olmuş saçların onarılmasına yardım eden rahatlatıcı ve güçlendirici bir üründür. Saç losyonu, sağlıklı saç derisi ise sağlıklı, güçlü ve canlı saç kökünün garantisini vermektedir.

Saç losyonları ile saçınızın hak ettiği değeri artık fazlası ile verebileceksiniz.

Saç losyonu saç diplerinde oluşan mantar ve bakterilerin temizlenmesine ve saç diplerinin oksijen almasına yardımcı olmaktadır. Eğer sizde saçınızın sağlığına önem veriyorsanız, saçlarınızın daha canlı, daha güçlü durmasını istiyorsanız ve en önemlisi saçlarınızda kendinize hayran bırakmak istiyorsanız saç dökülmesinden cansız saçlara, yıpranmış saçlardan kepeklenmeye kadar olan tüm sorunların giderilmesi için saç losyonu kategorisine bakmanız yeterli olacaktır.

Saç losyonunun ne gibi işlevleri vardır?

Stres, kimyasal ürünler, hormonlu gıdalar, yetersiz beslenme, fazla yağlanma, hormonal düzensizlikler, genetik sebepler, hava kirliliği gibi bir çok nedenden dolayı saçlar deforme olmaktadırlar.

Saç derisi ve saçların sağlığını kaybetmesi ile saçlar zaman içerisine dökülebilmektedir. Saç dökülmesinden üç ay kadar bir süre sonrasında saçın içinde büyüdüğü yapı olan saç folikülünün oluşum bölgesinde yeni bir döngü başlamaktadır. Ancak DHT vücutta aşırı bir şekilde üretiliyor ise saçın büyüdüğü yapıyı saç üretmeyecek şekilde küçülterek gözle görülebilir bir şekilde saçın büyüme döngüsünü azaltarak başın tepesinde şakaklarda ve alın bölgesinde saç dökülmesine sebebiyet vermektedir.

Kadınlarda saç dökülmesi sorunu çok fazla yaşanmıyor olsa da bu sorunu yaşayan kadınlar çok ciddi ruhsal sıkıntılar içine girebilmektedir. Sosyal hayatı da olumsuz şekilde etkileyen bu durum hem erkek hem de bayanlar için önlem alınmadığı takdirde ileride ciddi bir problem haline gelebilmektedir. Saç losyonları saç derisini besleyerek güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamaktadırlar.. Sağlıklı saç kökü ise güçlü, güzel ve gür saçlar anlamına gelmektedir. saç losyonları saç dökülmelerinin engellenmesine ve yeni saç oluşumuna yardımcı olmaktadır. Saç losyonlarını kepek sorunu olanlar, saçlarının dökülerek kel kalmaktan korkanlar, yağlı saçlara sahip olanlar, saçlarının daha parlak ve daha canlı olmasını isteyenler kısacası herkes kullanabilmektedir.

Saç losyonu nasıl kullanılır?

Saç losyonunu kuru saç derisine uygulamanız gerekmektedir. Saç losyonları durulama gerektirmez ancak uygulamaları gerçekleştirdikten sonra ellerin mutlaka yıkanması gerekmektedir. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza etmeye dikkat ediniz.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.