x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Tavsiye Edilenler
Yeni Ürünler
Marc Anthony Strictly Cur... Marc Anthony Coconut Oil ... Toni&Guy Casual Deniz Tuz... Toni&Guy Işıltı Veren Saç... Trukid Dancing Detangler ... Swisscare Hairgrow Energi... Kerastase Discipline Kera... Kerastase Aura Botanica E... Kerastase Resistance Volu... Kerastase Volumifique Hac...
Sırala:
1 2 3 .... 6 7 8
Sırala:
1 2 3 .... 6 7 8

Saç Tonikleri

Saç tonikleri, saç derisinde bulunan hücrelerin uyarılmasına yardımcı olmaktadır. Saç köklerini destekleyerek saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı olmaktadır. Saç derisinin gözeneklerini açarak saç köklerinin nefes almasına yardımcı olmaktadır. Saç tonikleri, saçların daha hızlı ve daha sağlıklı uzamasını sağlamaktadır. Saç hücrelerini desteklemektedir. Saçların yağ oranının dengelenmesinde yardımcı olmaktadır. Saçtaki elektriklenmenin önüne geçmektedir. Saçı besleyen kan dolaşım sisteminin uyarılmasında ve düzenlenmesinde yardımcı rol oynamaktadır. Saç tonikleri saçın kökten uzamasını engelleyen saç folikülü üzerinde baskı yapan her türlü etkiyi yok etmektedir. Saç folikülünün nefes almasını sağlayan folikülün ağzını tıkayan yağ, kepek ve kiri ortadan kaldırır ve saçların rahat bir nefes almasını sağlamaktadır.

Saç tonikleri bayan ya da erkek ayrımı yapılmadan herkesin kullanabileceği bir karışımdır. Saç toniği saçlar için gıdalardan alınamayan vitamin ve mineralleri saçlara kolay bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır. Saç toniği saç derisine uygulandıktan sonra parmak uçları yardımı ile masaj yaparak yedirilmelidir. Masaj yapılmasının sebebi saç toniğinin saç diplerine daha iyi nüfuz ederek etkisini daha iyi göstermesidir. Saç toniği durulanmaz.Defne, Revigen,Tresan, Genos, Hayashi gibi çok sayıda ürüne saç toniği kategorisinden ulaşabilirsiniz.  Saç losyonu saç diplerinde oluşan mantar ve bakterilerin temizlenmesine ve saç diplerinin oksijen almasına yardımcı olmaktadır. Eğer sizde saçınızın sağlığına önem veriyorsanız, saçlarınızın daha canlı, daha güçlü durmasını istiyorsanız ve en önemlisi saçlarınızda kendinize hayran bırakmak istiyorsanız saç dökülmesinden cansız saçlara, yıpranmış saçlardan kepeklenmeye kadar olan tüm sorunların giderilmesi için saç losyonu kategorisine bakmanız yeterli olacaktır.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.