sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Tonik

La Roche Posay Fizyolojik Temizleyiciler, cilt yapısına zarar vermeden gözenekleri açan ürünlerden oluşmaktadır. Toniklerin ortak özelliği, cildin fizyolojik yapısını korumasıdır. Akne sorunu yağlı ciltlerin en çok karşılaştığı problemlerdendir. Pürüzlü görüntünün giderilmesi için, gözeneklerin derinlemesine temizlenerek sıkılaşması gerekir. Effaclar serisine ait La Roche Posay Tonik, tam da bu amaçla geliştirilmiştir. Mikro soyucu etkiye sahip formülü, ölü hücrelerin uzaklaşmasını sağlar.Böylece zararlı maddeler atılarak hücresel yenilenme sağlanmış olur.
Makyaj kalıntıları cildin tıkanarak bakteri biriktirmesine neden olabilir. Bu nedenle uzun süre gözenekte bekletilmemesi gerekir. La Roche Posay Lotion Apaisante Physiologic Temizleyici Tonik, herhangi bir kurutma ve kızarıklığa neden olmadan derinlemesine şekilde cildi temizler. Yaşlanma etkilerinin azalmasını sağlar.
Termal su etkisi, La Roche Posay ürünlerinde yaygın şekilde görülür. Mineral sular, cildin ihtiyacı olan besinleri barındırır ve onarıcı bir etki yapar. Özellikle kuru ve alerjiye eğilimi olan ciltlerin yatışarak sakinleşmesinde etkilidir. Tonik ürünlerinde de bu içeriğe rastlamak mümkündür.
Gözenekler temizlendiği zaman, yaşlanma etkilerini azaltan bir sürece girilmiş olur. Çünkü zararlı maddeler yeni hücre sayısını azaltır. Bu da daha fazla yıpranan ve kırışan cilt anlamına gelir. Ancak sadece gözenek temizliği değil nem ve besin dengesinin iyi ayarlanması da kritiktir. Örneğin sabun da gözenekleri temizler, ancak cildin kurumasına ve direncinin düşmesine neden olabilir. Tonikler bu açıdan daha besleyici ve onarıcıdır. Nemli yapının uzun süre muhafaza edilmesinde etkilidir. Böylece dış etkenlere karşı esneklik ve direnç sağlanır.
La Roche Posay Tonikler, cildinizin tazelenmesinde yoğun bir etki sunar. Ancak doğru uygulama olduğu sürece istenen sonuç alınabilir. Kendi cilt yapınıza uygun bir ürünü, kullanım talimatları doğrultusunda günlük olarak sürmeniz gerekir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı